Toch nieuwe spits bij RSCA? "Niet ondenkbaar dat hij in België belandt"

door
Toch nieuwe spits bij RSCA?

Hoewel manager Herman Van Holsbeeck in het slot van de wintermercato nog alles uit de kast haalde, bleef RSC Anderlecht finaal toch achter zonder de gewenste nieuwe spits en dat kan een probleem gaan worden. De vroegtijdig teruggekeerde Silvère Ganvoula scoorde zondag weliswaar twee keer, tegen Genk en Standard speelde hij ronduit zwak. En Lukasz Teodorczyk is inmiddels het vertrouwen van zijn coach al helemaal verloren.


Maar mogelijk krijgt RSCA nu een oplossing aangereikt uit onverwachte hoek. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de recordkampioen de 29-jarige Michiel Kramer kreeg aangeboden. De Nederlander liet deze winter zijn contract bij Feyenoord, waar hij niet meer van de bank kwam, ontbinden. Hierdoor is hij een transfervrije speler en kan hij dus ook buiten de mercato bij andere clubs tekenen.

UPDATE 06/02
Tot dusver was het nog wat onduidelijk of Anderlecht ook effectief interesse had in Kramer. Maar volgens het Nederlandse Elf Voetbal zit een samenwerking er toch dik in. Zo zou de speler zelf alvast open staan voor een avontuur bij de Belgische recordkampioen. "De kans dat Kramer uiteindelijk in België belandt, is niet ondenkbaar", schrijft men.

Maar ook aan Brusselse zijde voelt men volgens het magazine wel wat voor de komst van ex-Feyenoorder. "Van Holsbeeck zit te wachten op een aanvaller die het vuur kan aanwakkeren in het team. En Kramer heeft bij ADO Den Haag laten zien over die eigenschap te beschikken. Bij Feyenoord belandde hij al snel op een zijspoor, maar heeft hij ook vaak genoeg het net gevonden", klinkt het. Officieel is er wel nog niets van interesse en/of mogelijke contacten bevestigt.

LEES OOK: Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

RSCA kan beter ingaan op de aanbieding van Kramer ...

Meest recent

Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

7
7
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

32
32
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

43
43
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

10
10
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

61
61
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

172
172
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

199
199
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

108
108
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

46
46
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

90
90
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

86
86
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

391
391
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

128
128
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

241
241
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

52
52
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

65
65
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

92
92
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

365
365
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

244
244
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

224
224
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

272
272
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

558
558

Meer sportnieuws