Toch nieuwe spits bij RSCA? "Niet ondenkbaar dat hij in België belandt"

door
Toch nieuwe spits bij RSCA?

Hoewel manager Herman Van Holsbeeck in het slot van de wintermercato nog alles uit de kast haalde, bleef RSC Anderlecht finaal toch achter zonder de gewenste nieuwe spits en dat kan een probleem gaan worden. De vroegtijdig teruggekeerde Silvère Ganvoula scoorde zondag weliswaar twee keer, tegen Genk en Standard speelde hij ronduit zwak. En Lukasz Teodorczyk is inmiddels het vertrouwen van zijn coach al helemaal verloren.


Maar mogelijk krijgt RSCA nu een oplossing aangereikt uit onverwachte hoek. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de recordkampioen de 29-jarige Michiel Kramer kreeg aangeboden. De Nederlander liet deze winter zijn contract bij Feyenoord, waar hij niet meer van de bank kwam, ontbinden. Hierdoor is hij een transfervrije speler en kan hij dus ook buiten de mercato bij andere clubs tekenen.

UPDATE 06/02
Tot dusver was het nog wat onduidelijk of Anderlecht ook effectief interesse had in Kramer. Maar volgens het Nederlandse Elf Voetbal zit een samenwerking er toch dik in. Zo zou de speler zelf alvast open staan voor een avontuur bij de Belgische recordkampioen. "De kans dat Kramer uiteindelijk in België belandt, is niet ondenkbaar", schrijft men.

Maar ook aan Brusselse zijde voelt men volgens het magazine wel wat voor de komst van ex-Feyenoorder. "Van Holsbeeck zit te wachten op een aanvaller die het vuur kan aanwakkeren in het team. En Kramer heeft bij ADO Den Haag laten zien over die eigenschap te beschikken. Bij Feyenoord belandde hij al snel op een zijspoor, maar heeft hij ook vaak genoeg het net gevonden", klinkt het. Officieel is er wel nog niets van interesse en/of mogelijke contacten bevestigt.

LEES OOK: 'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSCA kan beter ingaan op de aanbieding van Kramer ...

Meest recent

'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

10
10
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

58
58
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

42
42
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

75
75
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

32
32
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

176
176
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

187
187
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

154
154
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

320
320
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

257
257
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

128
128
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

144
144
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

170
170
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

377
377
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

209
209
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

127
127
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

150
150
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

116
116
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

192
192
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

63
63
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

133
133
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

398
398
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

162
162
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

235
235
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0

Meer sportnieuws