Toch nieuwe spits bij RSCA? "Niet ondenkbaar dat hij in België belandt"

door
Toch nieuwe spits bij RSCA?

Hoewel manager Herman Van Holsbeeck in het slot van de wintermercato nog alles uit de kast haalde, bleef RSC Anderlecht finaal toch achter zonder de gewenste nieuwe spits en dat kan een probleem gaan worden. De vroegtijdig teruggekeerde Silvère Ganvoula scoorde zondag weliswaar twee keer, tegen Genk en Standard speelde hij ronduit zwak. En Lukasz Teodorczyk is inmiddels het vertrouwen van zijn coach al helemaal verloren.


Maar mogelijk krijgt RSCA nu een oplossing aangereikt uit onverwachte hoek. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de recordkampioen de 29-jarige Michiel Kramer kreeg aangeboden. De Nederlander liet deze winter zijn contract bij Feyenoord, waar hij niet meer van de bank kwam, ontbinden. Hierdoor is hij een transfervrije speler en kan hij dus ook buiten de mercato bij andere clubs tekenen.

UPDATE 06/02
Tot dusver was het nog wat onduidelijk of Anderlecht ook effectief interesse had in Kramer. Maar volgens het Nederlandse Elf Voetbal zit een samenwerking er toch dik in. Zo zou de speler zelf alvast open staan voor een avontuur bij de Belgische recordkampioen. "De kans dat Kramer uiteindelijk in België belandt, is niet ondenkbaar", schrijft men.

Maar ook aan Brusselse zijde voelt men volgens het magazine wel wat voor de komst van ex-Feyenoorder. "Van Holsbeeck zit te wachten op een aanvaller die het vuur kan aanwakkeren in het team. En Kramer heeft bij ADO Den Haag laten zien over die eigenschap te beschikken. Bij Feyenoord belandde hij al snel op een zijspoor, maar heeft hij ook vaak genoeg het net gevonden", klinkt het. Officieel is er wel nog niets van interesse en/of mogelijke contacten bevestigt.

LEES OOK: 'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

RSCA kan beter ingaan op de aanbieding van Kramer ...

Meest recent

'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

12
12
'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

73
73
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

80
80
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

205
205
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

137
137
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

42
42
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

434
434
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

439
439
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

154
154
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

312
312
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

97
97
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

630
630
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

127
127
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

136
136
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

491
491
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

590
590
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

654
654
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

226
226
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

539
539
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

84
84
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

978
978

Meer sportnieuws