Lombaerts deelt prikje uit aan Coucke en Anderlecht

door
Lombaerts deelt prikje uit aan Coucke en Anderlecht

De 25ste speeldag is nog maar net achter de rug en in de komende dagen staan enkele interessante bekerduels op het programma, toch is het ook al uitkijken naar het komende weekend in de Jupiler Pro League. Op zaterdag staat dan immers een erg interessante wedstrijd op het programma. Zo gaat RSC Anderlecht op bezoek bij KV Oostende.


Op zich niet zo'n belangrijke partij, maar dat is buiten de factor-Marc Coucke gerekend. Die gaat op één maart immers aan de slag als voorzitter van Anderlecht, maar bekleedt die functie momenteel nog steeds bij KVO. Een vreemd gegeven dus, maar bij de Kustploeg zorgt dit blijkbaar voor extra motivatie. "Volgend weekend winnen tegen Anderlecht zou best wel leuk zijn, al was het maar om een steekje uit te delen aan de vertrekkers", deelde Nicolas Lombaerts in Het Laatste Nieuws alvast een prikje uit aan Coucke.

De verdediger heeft het dan ook moeilijk met het vertrek van de voorzitter die hem met de nodige ambitie naar de Versluys Arena heeft gehaald. "Het deed me echt pijn, want ik stapte in dit project voor de ambitie van meneer Coucke. Wel, je ziet dat hij het ook is, hé. We weten niet wat we nu moeten verwachten. Wordt het een Belg die de ingeslagen weg zal verderzetten? Of een buitenlandse investeerder die jonge gasten wil stallen? Dat kan voor mij een belangrijke rol spelen", klonk het toen bij Vista.

LEES OOK: Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

Lombaerts zou een meerwaarde betekenen voor het huidige RSCA ...

Meest recent

Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

5
5
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

53
53
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

177
177
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

123
123
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

186
186
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

65
65
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

151
151
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

143
143
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

850
850
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

71
71
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

100
100
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

306
306
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

135
135
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

441
441
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

192
192
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

166
166
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

225
225
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

261
261
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

201
201
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

392
392
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

671
671
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

389
389
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

200
200

Meer sportnieuws