UPDATE: Geen transfer, wel einde seizoen voor Club-speler

456
UPDATE: Geen transfer, wel einde seizoen voor Club-speler

Bij Club Brugge hebben ze maandag nog hun vijfde inkomende transfer van de winter afgerond. Met Matej Mitrovic (Besiktas) werd er nog een extra verdediger aangetrokken. Bovendien zou volgens de laatste geruchten ook Alexander Scholz nog naar het Jan Breydelstadion kunnen komen.

Hun komst betekent slecht nieuws voor de speelkansen van Saulo Decarli. De Zwitser, die in de zomer weggehaald werd bij Eintracht Braunschweig, was in de eerste seizoenshelft meestal al maar doublure voor het trio Poulain-Mechele-Denswil en nu krijgt hij er nog zeker één en mogelijk twee extra concurrenten bij. Mogelijk vertrekt hij al na amper een half seizoen bij Club.

Volgens het Zwitserse Blick zou FC Basel alvast interesse tonen. Die club verkocht deze maand Manuel Akanji aan Borussia Dortmund en is nog op zoek naar een vervanger. Het is wel nog afwachten welke som Club zal vragen voor zijn verdediger en of Basel bereid is die op tafel te leggen. Club betaalde in augustus nog 1,5 miljoen euro voor Decarli, die nog een contract tot 2020 heeft.

UPDATE 14u18
De komst van Mitrovic en Scholz lijkt wel degelijk met Decarli te maken te hebben, maar de Zwitser zal deze winter zeker niet meer vertrekken. Wel zal hij door een blessure dit seizoen niet meer in actie komen, laat Club Brugge weten. Decarli moet een peesoperatie ondergaan en zal daardoor dus zeker een zestal maanden out zijn. Ook Benoit Poulain is nog een aantal wedstrijden out, klinkt het bij Club. Refaelov ontbrak tegen Gent niet door transferperikelen, maar wel door een spierblessure. Daardoor traint hij nog individueel.

LEES OOK: 'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

Moet Club nog een verdediger halen als Decarli het hele seizoen out is?

Meest recent

Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

22
22
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

48
48
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

14
14
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

114
114
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

57
57
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

163
163
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

148
148
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

228
228
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

185
185
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

227
227
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

389
389
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

185
185
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

138
138
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

135
135
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

85
85

Meer sportnieuws