Gelekt: Anderlecht kreeg dit hallucinant bod voor Stanciu

1017
Gelekt: Anderlecht kreeg dit hallucinant bod voor Stanciu

De kogel lijkt door de kerk: Nicoale Stanciu zou dan toch naar Sparta Praag trekken. Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht het bod op de Roemeense spelmaker gaat aanvaarden. De Tsjechen betalen 5 miljoen euro, plus bonussen.

Anderlecht gaat daarmee zijn totale investering van 8,2 miljoen euro mogelijk grotendeels terugverdienen. Stanciu is al rond met Sparta Praag en zal normaal gezien dit weekend naar Praag afzakken om de deal af te ronden. Onder Hein Vanhaezebrouck kwam de speler zelden of nooit aan spelen toe.

UPDATE 13/01

Stanciu had zelf al laten weten dat hij absoluut naar Sparta zou willen gaan en ook de Tsjechen hadden van hem een topprioriteit gemaakt. Maar op het laatste moment zou nu toch een club deze overgang willen kapen. Het grote Roemeense medium Gazeta Sportirulor meldt namelijk dat het Turkse Sivasspor vrijdagavond nog een officieel bod heeft verzonden naar Anderlecht.

Hoeveel de werkgever van Gohi Bi Cyriac en Aruna Koné wil betalen is niet bekend, maar het nieuws werd wel bevestigd door een bron binnen de club. "We kunnen de interesse van Sivasspor in Nicolae Stanciu bevestigen. Alsook het feit dat we vrijdagavond een transferbod hebben verstuurd naar zijn club, de speler zelf en zijn makelaar", klinkt het. Desondanks lijkt Sparta nog steeds de grootste kanshebber op zijn komst, al is uiteraard niets uitgesloten.

UPDATE 17/01

Zoals eerder vermeldt wou ook de Turkse club Sivasspor Nicolae Stanciu overnemen. Ze verstuurden een officieel bod naar Paars-Wit, maar dat bleek niet voldoende te zijn. En begrijpelijk, zo blijkt. Het desbetreffende bod werd namelijk gelekt via Twitter (zie onderstaand). Sivasspor wou de Roemeen een half seizoen lenen voor een hallucinant laag bedrag van 100.000 euro. 

Naast het feit dat Anderlecht hiermee zelf zijn kas niet kon spijzen, betreft dit ook een bedenkelijk laag bedrag voor een huurperiode. Zeker voor een speler die 10 miljoen heeft gekost. Ook van een aankoopoptie is er in de aanbieding geen sprake.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Absurde aanbieding?

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

2
2
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

15
15
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

59
59
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

78
78
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

55
55
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

65
65
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

78
78
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

84
84
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

61
61
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

33
33
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

157
157
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

104
104
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

62
62
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

265
265
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

71
71
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

101
101
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70

Meer sportnieuws