'Belgische topclub doet eerste poging bij Lestienne'

door
'Belgische topclub doet eerste poging bij Lestienne'

Maxime Lestienne is de jongste jaren wat uit beeld verdwenen. De talentvolle aanvaller verliet in 2014 Club Brugge voor Al Arabi, dat hem stalde bij Genoa en PSV. Bij die clubs kon Lestienne zich echter niet doorzetten, waarna hij bij Rubin Kazan belandde. Die club kampt echter met financiële problemen, waardoor onze landgenoot moet vertrekken.


Heel even werd de 25-jarige linkspoot gelinkt aan enkele Belgische topclubs, maar uiteindelijk lijkt het erop dat hij zijn carrière in Turkije verder zal zetten. Volgens Habertürk is Lestienne op weg naar Trabzonspor, de nummer zeven in de Turkse competitie.

UPDATE 17/01
Afgelopen weekend bevestigde Lestienne dat Trabzon wel degelijk een optie, maar dat die transfer verre van rond was en dat ook een terugkeer naar België tot de mogelijkheden behoorde. En Het Nieuwsblad komt nu met meer informatie. Zo zou Standard een eerste poging hebben ondernomen om de ex-speler van Club Brugge binnen te halen.

Toch is de kans klein dat Lestienne de overstap naar Sclessin deze winter maakt. Zijn huidige werkgever Rubin Kazan wil dan wel van de Belg af, toch vragen de Russen naar verluidt nog steeds vijf miljoen euro en dat is uiteraard teveel voor de Rouches. Zelfs een transfer naar Trabzonspor komt hierdoor op de helling, de Turken willen voorlopig niet verder dan 2.5 miljoen euro gaan.

LEES OOK: Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Vijf miljoen voor Lestienne ...

Meest recent

Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

200
200
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

54
54
Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

293
293
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

121
121
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

1024
1024
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

163
163
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

84
84
'Coucke onder grote druk: één uitweg in Anderlecht-malaise'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

890
890
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

204
204
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1655
1655
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

501
501
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

125
125
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

561
561
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

300
300
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

371
371
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

454
454
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

243
243
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

242
242
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

515
515
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

535
535
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

103
103
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

553
553
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

61
61
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

405
405
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

798
798

Meer sportnieuws