Plotse wending: 'Onverwachte club wil transfer Stanciu kapen'

door
Plotse wending: 'Onverwachte club wil transfer Stanciu kapen'

De kogel lijkt door de kerk: Nicoale Stanciu zou dan toch naar Sparta Praag trekken. Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht het bod op de Roemeense spelmaker gaat aanvaarden. De Tsjechen betalen 5 miljoen euro, plus bonussen.


Anderlecht gaat daarmee zijn totale investering van 8,2 miljoen euro mogelijk grotendeels terugverdienen. Stanciu is al rond met Sparta Praag en zal normaal gezien dit weekend naar Praag afzakken om de deal af te ronden. Onder Hein Vanhaezebrouck kwam de speler zelden of nooit aan spelen toe.

UPDATE 12u28
Stanciu had zelf al laten weten dat hij absoluut naar Sparta zou willen gaan en ook de Tsjechen hadden van hem een topprioriteit gemaakt. Maar op het laatste moment zou nu toch een club deze overgang willen kapen. Het grote Roemeense medium Gazeta Sportirulor meldt namelijk dat het Turkse Sivasspor vrijdagavond nog een officieel bod heeft verzonden naar Anderlecht.

Hoeveel de werkgever van Gohi Bi Cyriac en Aruna Koné wil betalen is niet bekend, maar het nieuws werd wel bevestigd door een bron binnen de club. "We kunnen de interesse van Sivasspor in Nicolae Stanciu bevestigen. Alsook het feit dat we vrijdagavond een transferbod hebben verstuurd naar zijn club, de speler zelf en zijn makelaar", klinkt het. Desondanks lijkt Sparta nog steeds de grootste kanshebber op zijn komst, al is uiteraard niets uitgesloten.

LEES OOK: Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht moet een deal sluiten met ...

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

24
24
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

55
55
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

59
59
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

270
270
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

28
28
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

153
153
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

211
211
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

30
30
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

470
470
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

51
51
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

284
284
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

264
264
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

128
128
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

263
263
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

94
94
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

92
92
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

129
129
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

109
109
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

62
62
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

71
71
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

48
48
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

67
67

Meer sportnieuws