Verschillende clubs zijn al begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Bij landskampioen RSC
Anderlecht is het maandag verzamelen geblazen en zal de nieuwe coach John Van den Brom voor zijn eerst zijn troepen kunnen overschouwen. Osama Hawsawi is nog maar pas in het land en kijkt al uit naar de start van het seizoen.
Hawsawi moet de verdediging van
Paars-Wit komen versterken. De Arabiër komt over van Al-Hilal en landde vrijdag op de luchthaven van Zaventem. Hij werd er met open armen ontvangen door de ambassadeur van Saoedi-Arabië en een vertegenwoordiger van Anderlecht.
"Ik kijk er naar uit om snel aan het nieuwe seizoen te beginnen en mijn nieuwe medespelers en de trainers te leren kennen. Bij Sporting spelen is een grote uitdaging voor mij en ik hoop de supporters snel van mijn kwaliteiten te overtuigen", vertelde Hawsawi op
rsca.be.