Standard moet na Nieuwjaar nog stevig aan de bak als het Play-Off I wil halen, want na vijf wedstrijden zonder zege staat het slechts negende. Het lijkt dan ook logisch dat er in januari nog enkele versterkingen zullen bijkomen en een oude smaakmaker werd al genoemd.
Vlak voor de winterstop kwam Mehdi Carcela nog eens langs op Sclessin om de aftrap te geven en naar verluidt werd er toen ook gepraat over een transfer. De flankaanvaller zit immers op een zijspoor bij Olympiakos en moet er straks vertrekken.
Maar nu krijgen de Rouches slecht nieuws, want volgens NovaSports bedankt Carcela nu voor een derde passage in Luik. Hij zou de voorkeur geven aan een terugkeer naar de Primera Division, waar Deportivo Alaves hem een voorstel gedaan heeft. Vorig seizoen was Carcela al actief in de Spaanse competitie voor Granada.
LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend
Jannick Lanckriet