'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

door
'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

Real Madrid draait dit seizoen niet zoals verwacht en dus wil de club gaan ingrijpen in de winterstop. De forse nederlaag in El Clásico tegen FC Barcelona (0-3) hakte er flink in bij De Koninklijke en er moet versterking komen. De club wil onder meer een ervaren, centrale verdediger vastleggen. Een grote naam heeft alvast laten doorschemeren graag naar Madrid te willen.


AC Milan-verdediger Leonardo Bonucci ziet volgens Don Balon een transfer naar Real Madrid wel zitten. Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez is daar blij mee, want hij wil graag een ervaren verdediger halen die het centrale duo gaat vormen met Sergio Ramos. Pérez dacht daarbij al aan de geroutineerde Italiaan.

Bonucci werd afgelopen zomer door Milan voor 42 miljoen euro weggehaald bij Juventus. Hij moest de sterkhouder worden bij de gevallen grootmacht Milan, dat door veel aankopen dit seizoen weer wilde gaan meestrijden om de bovenste plekken. Na achttien competitieduels is de werkelijkheid echter totaal anders. Milan is terug te vinden op een zeer teleurstellende elfde plek in de Italiaanse Serie A.

Wat doet Milan?
De dertigjarige Bonucci zou door het rampzalige seizoen van AC Milan open staan voor een transfer in januari en zou graag naar Spanje verkassen. Of Milan de international van Italië wil laten gaan is echter nog maar zeer de vraag. Ondanks dat Bonucci zich dit seizoen ook niet aan de malaise kan onttrekken, blijft hij een sterke verdediger met ook een grote commerciële waarde in Italië. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat de Milanezen zullen meewerken aan een transfer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Zou Bonucci een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

16
16
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

18
18
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

20
20
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

20
20
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

387
387
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

212
212
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

343
343
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

120
120
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

170
170
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

125
125
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

290
290
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

147
147
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

504
504
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

372
372
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

518
518
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

456
456
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

387
387

Meer sportnieuws