'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

door
'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

Real Madrid draait dit seizoen niet zoals verwacht en dus wil de club gaan ingrijpen in de winterstop. De forse nederlaag in El Clásico tegen FC Barcelona (0-3) hakte er flink in bij De Koninklijke en er moet versterking komen. De club wil onder meer een ervaren, centrale verdediger vastleggen. Een grote naam heeft alvast laten doorschemeren graag naar Madrid te willen.


AC Milan-verdediger Leonardo Bonucci ziet volgens Don Balon een transfer naar Real Madrid wel zitten. Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez is daar blij mee, want hij wil graag een ervaren verdediger halen die het centrale duo gaat vormen met Sergio Ramos. Pérez dacht daarbij al aan de geroutineerde Italiaan.

Bonucci werd afgelopen zomer door Milan voor 42 miljoen euro weggehaald bij Juventus. Hij moest de sterkhouder worden bij de gevallen grootmacht Milan, dat door veel aankopen dit seizoen weer wilde gaan meestrijden om de bovenste plekken. Na achttien competitieduels is de werkelijkheid echter totaal anders. Milan is terug te vinden op een zeer teleurstellende elfde plek in de Italiaanse Serie A.

Wat doet Milan?
De dertigjarige Bonucci zou door het rampzalige seizoen van AC Milan open staan voor een transfer in januari en zou graag naar Spanje verkassen. Of Milan de international van Italië wil laten gaan is echter nog maar zeer de vraag. Ondanks dat Bonucci zich dit seizoen ook niet aan de malaise kan onttrekken, blijft hij een sterke verdediger met ook een grote commerciële waarde in Italië. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat de Milanezen zullen meewerken aan een transfer.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Zou Bonucci een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

3
3
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

9
9
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

61
61
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

47
47
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

51
51
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

113
113
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

227
227
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

285
285
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

255
255
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

321
321
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

54
54
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

247
247
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

185
185
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

183
183
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

447
447
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

387
387
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

305
305
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

207
207
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

566
566
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

779
779
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

434
434
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351

Meer sportnieuws