'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

233 stemmen
'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

Real Madrid draait dit seizoen niet zoals verwacht en dus wil de club gaan ingrijpen in de winterstop. De forse nederlaag in El Clásico tegen FC Barcelona (0-3) hakte er flink in bij De Koninklijke en er moet versterking komen. De club wil onder meer een ervaren, centrale verdediger vastleggen. Een grote naam heeft alvast laten doorschemeren graag naar Madrid te willen.


AC Milan-verdediger Leonardo Bonucci ziet volgens Don Balon een transfer naar Real Madrid wel zitten. Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez is daar blij mee, want hij wil graag een ervaren verdediger halen die het centrale duo gaat vormen met Sergio Ramos. Pérez dacht daarbij al aan de geroutineerde Italiaan.

Bonucci werd afgelopen zomer door Milan voor 42 miljoen euro weggehaald bij Juventus. Hij moest de sterkhouder worden bij de gevallen grootmacht Milan, dat door veel aankopen dit seizoen weer wilde gaan meestrijden om de bovenste plekken. Na achttien competitieduels is de werkelijkheid echter totaal anders. Milan is terug te vinden op een zeer teleurstellende elfde plek in de Italiaanse Serie A.

Wat doet Milan?
De dertigjarige Bonucci zou door het rampzalige seizoen van AC Milan open staan voor een transfer in januari en zou graag naar Spanje verkassen. Of Milan de international van Italië wil laten gaan is echter nog maar zeer de vraag. Ondanks dat Bonucci zich dit seizoen ook niet aan de malaise kan onttrekken, blijft hij een sterke verdediger met ook een grote commerciële waarde in Italië. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat de Milanezen zullen meewerken aan een transfer.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Zou Bonucci een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

8
8
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

10
10
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

9
9
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

47
47
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

49
49
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

46
46
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

84
84
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

120
120
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

92
92
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

146
146
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

338
338
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

218
218
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

701
701
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

466
466
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

476
476
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

356
356
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

651
651
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

326
326
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

484
484
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

133
133
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2115
2115
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

180
180

Meer sportnieuws