'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

door
'Topverdediger zet deur naar Real Madrid helemaal open'

Real Madrid draait dit seizoen niet zoals verwacht en dus wil de club gaan ingrijpen in de winterstop. De forse nederlaag in El Clásico tegen FC Barcelona (0-3) hakte er flink in bij De Koninklijke en er moet versterking komen. De club wil onder meer een ervaren, centrale verdediger vastleggen. Een grote naam heeft alvast laten doorschemeren graag naar Madrid te willen.


AC Milan-verdediger Leonardo Bonucci ziet volgens Don Balon een transfer naar Real Madrid wel zitten. Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez is daar blij mee, want hij wil graag een ervaren verdediger halen die het centrale duo gaat vormen met Sergio Ramos. Pérez dacht daarbij al aan de geroutineerde Italiaan.

Bonucci werd afgelopen zomer door Milan voor 42 miljoen euro weggehaald bij Juventus. Hij moest de sterkhouder worden bij de gevallen grootmacht Milan, dat door veel aankopen dit seizoen weer wilde gaan meestrijden om de bovenste plekken. Na achttien competitieduels is de werkelijkheid echter totaal anders. Milan is terug te vinden op een zeer teleurstellende elfde plek in de Italiaanse Serie A.

Wat doet Milan?
De dertigjarige Bonucci zou door het rampzalige seizoen van AC Milan open staan voor een transfer in januari en zou graag naar Spanje verkassen. Of Milan de international van Italië wil laten gaan is echter nog maar zeer de vraag. Ondanks dat Bonucci zich dit seizoen ook niet aan de malaise kan onttrekken, blijft hij een sterke verdediger met ook een grote commerciële waarde in Italië. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat de Milanezen zullen meewerken aan een transfer.

LEES OOK: 'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

Zou Bonucci een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

0
0
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

23
23
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

43
43
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

32
32
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

96
96
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

151
151
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

19
19
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

103
103
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

130
130
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

130
130
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

123
123
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

66
66
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

649
649
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

99
99
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

74
74
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

85
85
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

286
286
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

176
176
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

186
186
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

58
58
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

252
252
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

65
65
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

120
120

Meer sportnieuws