'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

door
'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

Club Brugge gaat een zorgeloos winterstop tegemoet en kan in alle rust de tweede seizoenshelft gaan voorbereiden. Toch zal ook de leider uit de Jupiler Pro League wellicht toeslaan op de mercato. Ludovic Butelle mag zijn herkansing dan wel gegrepen hebben, de kans is vrij groot dat Blauw-Zwart een nieuwe doelman zal aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende pistes genoemd: gaande van Hendrik Van Crombrugge tot David Ospina, tweede doelman bij Arsenal. En nu valt nog een nieuwe naam. Zo zou Club volgens het Griekse Gazzetta ook in de running zijn Stefanos Kapino. Deze 23-jarige leek op weg om de vaste eerste doelman van Griekenland te worden, Ivan Leko zou hem nog kennen van zijn tijd als assistent bij PAOK.

Momenteel is de international echter op een zijspoor geraakt bij Olympiakos en moet hij er ten voordele van Silvio Proto, in de B-kern meetrainen. De Brugse interesse in Kapino is volgens Het Nieuwsblad behoorlijk concreet en blijkbaar ook wederzijds. Zo zou de doelman aan zijn Belgische ploegmaats om inlichtingen wat betreft Blauw-Zwart hebben gevraagd.

UPDATE 24/12
Eerder deze week konden we u al melden dat naast Club, ook Newcastle United en enkele Italiaanse ploegen hun zinnen hebben gezet op Kapino. Vooral de Engelsen zouden steeds concretere belangstelling vertonen. Maar volgens het medium ClubCall heeft Blauw-Zwart toch een streepje voor in de strijd om de Griek. De leider uit de Jupiler Pro League is immers geïnteresseerd in een aankoop van de doelman, terwijl de concurrenten vooral op een huurbeurt mikken. Olympiakos en Kapino zelf zouden echter het meest voelen voor een definitieve transfer.

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Club moet gaan voor ...

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

7
7
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

108
108
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

54
54
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

183
183
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

162
162
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

226
226
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

272
272
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

111
111
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

407
407
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

85
85
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

342
342
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

338
338
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

131
131
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

263
263
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

201
201
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

263
263
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

149
149
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

464
464
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

179
179
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

156
156
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

177
177

Meer sportnieuws