'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

door
'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

Club Brugge gaat een zorgeloos winterstop tegemoet en kan in alle rust de tweede seizoenshelft gaan voorbereiden. Toch zal ook de leider uit de Jupiler Pro League wellicht toeslaan op de mercato. Ludovic Butelle mag zijn herkansing dan wel gegrepen hebben, de kans is vrij groot dat Blauw-Zwart een nieuwe doelman zal aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende pistes genoemd: gaande van Hendrik Van Crombrugge tot David Ospina, tweede doelman bij Arsenal. En nu valt nog een nieuwe naam. Zo zou Club volgens het Griekse Gazzetta ook in de running zijn Stefanos Kapino. Deze 23-jarige leek op weg om de vaste eerste doelman van Griekenland te worden, Ivan Leko zou hem nog kennen van zijn tijd als assistent bij PAOK.

Momenteel is de international echter op een zijspoor geraakt bij Olympiakos en moet hij er ten voordele van Silvio Proto, in de B-kern meetrainen. De Brugse interesse in Kapino is volgens Het Nieuwsblad behoorlijk concreet en blijkbaar ook wederzijds. Zo zou de doelman aan zijn Belgische ploegmaats om inlichtingen wat betreft Blauw-Zwart hebben gevraagd.

UPDATE 24/12
Eerder deze week konden we u al melden dat naast Club, ook Newcastle United en enkele Italiaanse ploegen hun zinnen hebben gezet op Kapino. Vooral de Engelsen zouden steeds concretere belangstelling vertonen. Maar volgens het medium ClubCall heeft Blauw-Zwart toch een streepje voor in de strijd om de Griek. De leider uit de Jupiler Pro League is immers geïnteresseerd in een aankoop van de doelman, terwijl de concurrenten vooral op een huurbeurt mikken. Olympiakos en Kapino zelf zouden echter het meest voelen voor een definitieve transfer.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Club moet gaan voor ...

Meest recent

Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

19
19
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

72
72
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

208
208
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

363
363
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

166
166
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

189
189
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

247
247
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

79
79
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

95
95
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

63
63
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

327
327
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

190
190
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

436
436
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

464
464
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

221
221
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

377
377
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

233
233
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

184
184
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

194
194
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

738
738
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

743
743

Meer sportnieuws