'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

door
'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

Club Brugge gaat een zorgeloos winterstop tegemoet en kan in alle rust de tweede seizoenshelft gaan voorbereiden. Toch zal ook de leider uit de Jupiler Pro League wellicht toeslaan op de mercato. Ludovic Butelle mag zijn herkansing dan wel gegrepen hebben, de kans is vrij groot dat Blauw-Zwart een nieuwe doelman zal aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende pistes genoemd: gaande van Hendrik Van Crombrugge tot David Ospina, tweede doelman bij Arsenal. En nu valt nog een nieuwe naam. Zo zou Club volgens het Griekse Gazzetta ook in de running zijn Stefanos Kapino. Deze 23-jarige leek op weg om de vaste eerste doelman van Griekenland te worden, Ivan Leko zou hem nog kennen van zijn tijd als assistent bij PAOK.

Momenteel is de international echter op een zijspoor geraakt bij Olympiakos en moet hij er ten voordele van Silvio Proto, in de B-kern meetrainen. De Brugse interesse in Kapino is volgens Het Nieuwsblad behoorlijk concreet en blijkbaar ook wederzijds. Zo zou de doelman aan zijn Belgische ploegmaats om inlichtingen wat betreft Blauw-Zwart hebben gevraagd.

UPDATE 24/12
Eerder deze week konden we u al melden dat naast Club, ook Newcastle United en enkele Italiaanse ploegen hun zinnen hebben gezet op Kapino. Vooral de Engelsen zouden steeds concretere belangstelling vertonen. Maar volgens het medium ClubCall heeft Blauw-Zwart toch een streepje voor in de strijd om de Griek. De leider uit de Jupiler Pro League is immers geïnteresseerd in een aankoop van de doelman, terwijl de concurrenten vooral op een huurbeurt mikken. Olympiakos en Kapino zelf zouden echter het meest voelen voor een definitieve transfer.

LEES OOK: 'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

Club moet gaan voor ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

42
42
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

76
76
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

18
18
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

219
219
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

157
157
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

150
150
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

26
26
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

104
104
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

99
99
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

37
37
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

122
122
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

76
76
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

321
321
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

76
76
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

87
87
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

137
137
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

230
230
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

724
724
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

442
442
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

141
141
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

274
274

Meer sportnieuws