'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

door
'Concurrentie neemt toe, Club Brugge heeft streepje voor'

Club Brugge gaat een zorgeloos winterstop tegemoet en kan in alle rust de tweede seizoenshelft gaan voorbereiden. Toch zal ook de leider uit de Jupiler Pro League wellicht toeslaan op de mercato. Ludovic Butelle mag zijn herkansing dan wel gegrepen hebben, de kans is vrij groot dat Blauw-Zwart een nieuwe doelman zal aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende pistes genoemd: gaande van Hendrik Van Crombrugge tot David Ospina, tweede doelman bij Arsenal. En nu valt nog een nieuwe naam. Zo zou Club volgens het Griekse Gazzetta ook in de running zijn Stefanos Kapino. Deze 23-jarige leek op weg om de vaste eerste doelman van Griekenland te worden, Ivan Leko zou hem nog kennen van zijn tijd als assistent bij PAOK.

Momenteel is de international echter op een zijspoor geraakt bij Olympiakos en moet hij er ten voordele van Silvio Proto, in de B-kern meetrainen. De Brugse interesse in Kapino is volgens Het Nieuwsblad behoorlijk concreet en blijkbaar ook wederzijds. Zo zou de doelman aan zijn Belgische ploegmaats om inlichtingen wat betreft Blauw-Zwart hebben gevraagd.

UPDATE 24/12
Eerder deze week konden we u al melden dat naast Club, ook Newcastle United en enkele Italiaanse ploegen hun zinnen hebben gezet op Kapino. Vooral de Engelsen zouden steeds concretere belangstelling vertonen. Maar volgens het medium ClubCall heeft Blauw-Zwart toch een streepje voor in de strijd om de Griek. De leider uit de Jupiler Pro League is immers geïnteresseerd in een aankoop van de doelman, terwijl de concurrenten vooral op een huurbeurt mikken. Olympiakos en Kapino zelf zouden echter het meest voelen voor een definitieve transfer.

LEES OOK: 'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club moet gaan voor ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

12
12
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

72
72
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

25
25
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

38
38
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

242
242
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

81
81
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

132
132
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

113
113
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

495
495
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

362
362
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

232
232
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

221
221
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

224
224
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

437
437
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

661
661
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

506
506
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

297
297
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

502
502
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

738
738
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

438
438
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

444
444

Meer sportnieuws