TRANSFERUURTJE: 'Club dichter bij stunt, Meunier twijfelt over toekomst'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club dichter bij stunt, Meunier twijfelt over toekomst'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijkste transfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge van plan is om in januari een straffe transfer te realiseren. Het wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan David Ospina, de tweede doelman van Arsenal. Het zou interesse hebben om de 29-jarige Colombiaan voor een half seizoen te huren. Club zou snel een officieel bod neerleggen.



Het trainersdossier van KRC Genk lijkt alsmaar meer vorm te krijgen. Ondertussen zouden de Limburgers een shortlist van vier of vijf namen samengesteld hebben. Helemaal bovenaan prijkt nog altijd Philippe Clement. De komende dagen zouden de eerste contacten met de trainer van Waasland-Beveren gelegd worden.

Anderlecht zoekt in januari naar een nieuwe spits en mogelijk krijgt Hein Vanhaezebrouck een verrassende extra optie. Sylvère Ganvoula is immers niet gelukkig bij KV Mechelen en zou zijn uitleenbeurt daarom liefst komende maand al beëindigd zien. Of hij ook in de plannen van Vanhaezebrouck voorkomt, is wel maar de vraag.



BUITENLAND

Thomas Meunier gaf de voorbije maanden telkens aan gelukkig te zijn bij PSG, maar de onvrede bij de Rode Duivel zou toch stilaan groeien. Hij krijgt immers maar met mondjesmaat speelkansen, ondanks dat Dani Alves niet in bloedvorm verkeert en Meunier het wél goed doet wanneer hij zijn kans krijgt. Daardoor zou hij toch stilaan een transfer beginnen overwegen.

Ook Stefano Okaka wil in januari een transfer. De ex-spits van Anderlecht zit op een zijspoor bij Watford. Volgens zijn broer tonen drie Franse clubs concrete interesse in de bonkige Italiaan.



Vadis Odjidja kan in januari mogelijk een mooie transfer maken. De middenvelder speelt pas sinds vorige zomer voor Olympiakos, maar zou nu al een transfer overwegen omdat hij zich in Griekenland niet veilig voelt. Sporting Lissabon zou daarvan willen profiteren en aan zijn mouw trekken.

Real Madrid trekt de komende maanden mogelijk een nieuwe spits aan. Het werd al nadrukkelijk gelinkt aan Mauro Icardi, maar Cristiano Ronaldo zou liever een andere spits zien komen. De Gouden Bal zou ijveren voor de komst van Andre Silva, die sinds de zomer voor AC Milan speelt.



Chelsea zou in januari serieus wat geld over de bal smijten. Het zou immers een bod plannen op Thomas Lemar. De Franse international van AS Monaco staat ook in de belangstelling van Arsenal en Liverpool. Die laatste club bood in de zomer zelfs 100 miljoen euro. Chelsea zou nu echter de beste papieren hebben om de flankaanvaller binnen te rijven.

Michy Batshuayi verlaat mogelijk de Blues wel. De Rode Duivel raakt maar niet uit de schaduw van Alvaro Morata en wordt mogelijk uitgeleend. Na West Ham zou nu ook Newcastle zich melden om de aanvaller te huren.

LEES OOK: 'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Heeft Club Brugge een nieuwe doelman nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

4
4
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

22
22
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

15
15
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

29
29
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

74
74
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

127
127
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

90
90
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

55
55
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

148
148
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

354
354
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

60
60
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

297
297
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

77
77
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

442
442
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

103
103
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

195
195
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

151
151
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

765
765
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

469
469
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

544
544
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

272
272
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

233
233
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

258
258
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

248
248

Meer sportnieuws