'Eerste bod op Lestienne, Belgische clubs niet kansloos'

741 stemmen
'Eerste bod op Lestienne, Belgische clubs niet kansloos'

Rubin Kazan zit in de problemen, want het betaalde volgens The Telegraph zijn spelers al enkele maanden niet meer en het zou maar liefst 11 miljoen euro in het krijt staan door achterstallige betalingen.


Daardoor dreigt de Russische club enkele spelers te gaan verliezen, want ze kunnen hun vrijheid aanvragen als ze een tijdje niet meer worden betaald. Eén van hen is Maxime Lestienne, dit seizoen goed voor 2 goals en 1 assist in 10 wedstrijden. Mogelijk kan hij dan in beeld komen bij Anderlecht, aangezien Paars-Wit een creatieve speler zoekt in de mercato. Lestienne heeft wel een verleden bij Club Brugge. Mogelijk schieten dus ook de West-Vlamingen nog in actie, maar daar is een extra aanvaller momenteel totaal niet aan de orde.

UPDATE 08/12
De situatie van Lestienne heeft inmiddels ook andere clubs gelokt. Zo meldt het Russische persagentschap RIA dat het Duitse Werder Bremen een eerste bod van zo'n 3 miljoen euro heeft gedaan. Volgens Transfermarkt.de werd dit echter geweigerd en vroeg Kazan zo'n 4.5 miljoen euro.

Die laatste som ligt wat aan de hoge kant, toch zijn eventueel geïnteresseerde Belgische topclubs niet bij voorbaat kansloos. Indien de Russische club niet snel met het achterstallige loon over de brug komt, heeft Lestienne het recht om als transfervrije speler te vertrekken.

LEES OOK: 'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Lestienne is veel te vroeg vertrokken bij Club Brugge ...

Meest recent

Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

3
3
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

54
54
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

41
41
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

88
88
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

96
96
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

110
110
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

377
377
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

124
124
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

103
103
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

317
317
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

234
234
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

77
77
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

552
552
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

206
206
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

160
160
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

477
477
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

224
224
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

338
338
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

435
435
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

819
819
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

317
317
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3823
3823
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

99
99
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

156
156

Meer sportnieuws