Peeters weer aan de slag: "Kijk naar Vercauteren"

door
Peeters weer aan de slag:

Nadat hij de voorbije weken vooral als televisie-analist in beeld kwam, gaat Bob Peeters nu opnieuw aan de slag als hoofdcoach. Zo werd hij opnieuw voorgesteld als T1 van KVC Westerlo. Aan hem dus om de Kemphanen in 1B te houden.


De cijfers van Westerlo zien er in ieder geval niet goed uit: dit seizoen werd nog maar twee keer gewonnen. Maar Peeters is ervan overtuigd dat hij het tij kan keren. Zijn strijdplan heeft hij inmiddels al bepaald. "Indien nodig is versterking in de winter mogelijk. Maar nu is het vooral belangrijk de hoofden leeg te maken, het vertrouwen weer op te bouwen, structuur te geven en dan geluk hebben met de resultaten", klinkt het in Het Belang van Limburg.

Peeters ziet 1B overigens niet als een stap terug, hij is gewoon blij dat hij terug aan de slag kan. "Dat Anderlecht niet op mij zit te wachten, zo ver was ik al. Maar ik word gevraagd terwijl er veel proftrainers thuis zitten. Ik voel me nergens te goed voor. Trouwens, Frank Vercauteren, twee keer kampioen van België, zit ook in 1B. Mensen vragen me waarom ik die stress weer zoek. Omdat ik graag op een veld sta, tiens."

LEES OOK: Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Denkt u dat Peeters Westerlo zal behoeden voor degradatie?

Meest recent

Onana gek van Rode Duivel: "Eén van de beste ter wereld"

De Rode Duivels spelen zonder Romelu Lukaku, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne. Dan is het aan ...

8
8
Nog een laatste absolute toptransfer voor Benteke?

.Christian Benteke speelt al drie jaar in de Major League Soccer, waar hij het zeer goed doet. Wat ...

18
18
Garcia ziet het graag gebeuren: "Doet denken aan Busquets"

Er spelen heel wat Belgen in het buitenland. De ene vergaat het al beter dan de andere. Na een zeer ...

18
18
Hallucinant: Noorse ster in opspraak door kindermisbruikzaak

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

17
17
Grijpt AA Gent buitenkans met ex-speler FC Barcelona?

AA Gent gaat in januari mogelijk versterking halen. De Buffalo’s kunnen een zomertarget ...

76
76
Knaltransfer Stassin: spits schept duidelijkheid

Lucas Stassin werd niet opgeroepen door Rudi Garcia, waar Romeo Vermant de voorkeur kreeg. De ...

30
30
De Ketelaere velt oordeel over Club Brugge en Anderlecht

Charles De Ketelaere kent een matig seizoen bij Atalanta. Iedereen hoopte dat hij de ploeg bij de ...

102
102
CIES: "Dit zou de grootverdiener bij Duivels moeten zijn"

Het CIES Football Observatory pakt intussen al enkele jaren regelmatig uit met opmerkelijke ...

34
34
Vanderhaeghe verrast met nieuwe job bij Belgische profclub

Yves Vanderhaeghe solliciteerde de voorbije maanden druk naar een nieuwe job. De voormalige Rode ...

106
106
'Pro League neemt standpunt in over DAZN en format'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

280
280
Daags voor cruciale match: nieuwe storm rond Brys

Zowat anderhalf jaar is Marc Brys intussen aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar in die ...

55
55
Wilmots kent zijn straf na tirade tegen scheidsrechters

Op 17 oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp helemaal uit de hand. De partij moest ...

104
104
Kapiteinskwestie? Onana spreekt over aanvoerdersambities

De Rode Duivels moeten in de komende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK ...

40
40
Antwerp komt met groot nieuws over nieuwe Tribune 2

Antwerp beleeft een zeer moeilijk seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie staat het pas ...

129
129
De Ketelaere geeft voorkeur voor positie bij Duivels

Zaterdag kunnen de Rode Duivels hun ticket voor het WK definitief binnenhalen. Daarvoor is de ...

50
50
'Pro League duidt opmerkelijke vervanger Vandenhaute aan'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Woensdag staat er een belangrijke Algemene Vergadering op ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Duivel, Anderlecht moet stevig dokken'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

297
297
Albert stellig: "De Cat verlaat Anderlecht volgende zomer'

Dankzij de gewonnen topper tegen Club Brugge duikt RSC Anderlecht met een goed gevoel de ...

214
214
Frank Raes incasseert heel zware klap

Na meer dan veertig jaar bij de openbare omroep geniet Frank Raes (71) van een welverdiend pensioen. ...

130
130
Anderlecht-Club Brugge: DAZN deelt unieke inkijk bij VAR

Afgelopen zondag stond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge (1-0) op het programma. Voor ...

148
148
'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Fabrizio Romano en Sasha Tavolieri maken zich klaar voor de wintermercato. De geruchtenmolen komt ...

47
47
Messi doet boekje open over PSG: dit liep er mis

Lionel Messi speelde enkele jaren voor PSG, maar dat is een passage die snel vergeten zal worden. De ...

102
102
'Knaltransfer FC Barcelona: ex-Genkie topprioriteit'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

259
259
Thorgan Hazard geeft criticasters stevig lik op stuk

De waan van de dag regeert al te vaak in de media en zeker in het voetbal. Onder meer Thorgan Hazard ...

103
103
Hallo, Rudi Garcia? "Ik sprak niet met de bondscoach"

De Rode Duivels zullen wellicht dit weekend zekerheid verschaffen over hun WK-deelname. Bondscoach ...

114
114

Meer sportnieuws