VN-Lezers overtuigd: "Club Brugge moet deze doelman halen"

569
VN-Lezers overtuigd:

Club Brugge neemt het zondag voor de tweede keer op enkele dagen tijd op tegen Zulte Waregem en de kans is groot dat Ivan Leko dan weer van keeper zal wisselen. Nadat Guillaume Hubert zondag nogmaals in de fout ging, heeft er nu alle schijn van dat Ludovic Butelle een nieuwe kans krijgt. Maar wanneer ook hij niet voldoet, zal Blauw-Zwart toch de transfermarkt moeten opgaan.


VoetbalNieuws maakte daarom alvast een lijstje met een zestal doelmannen die mogelijk een oplossing kunnen vormen. En uit de daarbij horende poll springt vooral één naam naar voren: Michel Vorm haalde immers 26% van de stemmen. De 34-jarige Nederlander neemt al een tijdje genoegen met een rol als tweede doelman bij Tottenham Hotspur, maar zou met zijn ervaring een groot wapen kunnen worden voor Blauw-Zwart. Gezien zijn salaris lijkt wel enkel een huurbeurt tot de mogelijkheden te behoren, maar Vorm zou er wel onthaald worden in een Oranje-getinte kleedkamer.

Er waren echter nog twee opties die in het oog springen. Zo ziet 21% van de stemmers een terugkeer van Colin Coosemans wel zitten. Die bewees de voorbije maanden bij KV Mechelen rijp te zijn voor een herkansing. En op plaats drie, met 19% van de stemmen, eindigt Hendrik Van Crombrugge. Niet verwonderlijk, de huidige doelman van KAS Eupen wordt immers al een tijdje aan Blauw-Zwart gelinkt.

Opvallend, 15% van de deelnemers aan deze poll pleit er toch voor om dit seizoen nog vast te houden aan de huidige doelmannen.

LEES OOK: Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

Wat zou het beste zijn voor Club?

Meest recent

‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

3
3
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

18
18
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

44
44
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

46
46
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

122
122
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

124
124
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

110
110
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

124
124
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

95
95
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

185
185
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

229
229
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

114
114
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

89
89
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

230
230
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1049
1049
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

174
174
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114

Meer sportnieuws