VN-Lezers overtuigd: "Club Brugge moet deze doelman halen"

569 stemmen
VN-Lezers overtuigd:

Club Brugge neemt het zondag voor de tweede keer op enkele dagen tijd op tegen Zulte Waregem en de kans is groot dat Ivan Leko dan weer van keeper zal wisselen. Nadat Guillaume Hubert zondag nogmaals in de fout ging, heeft er nu alle schijn van dat Ludovic Butelle een nieuwe kans krijgt. Maar wanneer ook hij niet voldoet, zal Blauw-Zwart toch de transfermarkt moeten opgaan.


VoetbalNieuws maakte daarom alvast een lijstje met een zestal doelmannen die mogelijk een oplossing kunnen vormen. En uit de daarbij horende poll springt vooral één naam naar voren: Michel Vorm haalde immers 26% van de stemmen. De 34-jarige Nederlander neemt al een tijdje genoegen met een rol als tweede doelman bij Tottenham Hotspur, maar zou met zijn ervaring een groot wapen kunnen worden voor Blauw-Zwart. Gezien zijn salaris lijkt wel enkel een huurbeurt tot de mogelijkheden te behoren, maar Vorm zou er wel onthaald worden in een Oranje-getinte kleedkamer.

Er waren echter nog twee opties die in het oog springen. Zo ziet 21% van de stemmers een terugkeer van Colin Coosemans wel zitten. Die bewees de voorbije maanden bij KV Mechelen rijp te zijn voor een herkansing. En op plaats drie, met 19% van de stemmen, eindigt Hendrik Van Crombrugge. Niet verwonderlijk, de huidige doelman van KAS Eupen wordt immers al een tijdje aan Blauw-Zwart gelinkt.

Opvallend, 15% van de deelnemers aan deze poll pleit er toch voor om dit seizoen nog vast te houden aan de huidige doelmannen.

LEES OOK: Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Wat zou het beste zijn voor Club?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

142
142
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

31
31
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

33
33
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

102
102
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

99
99
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

69
69
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

125
125
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

51
51
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

130
130
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

254
254
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

822
822
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

501
501
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

709
709
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

544
544
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2242
2242
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws