De Vlieger tipt Club Brugge: "Niet genoeg met hem gewerkt"

208 stemmen
De Vlieger tipt Club Brugge:

De voorbije dagen was er opnieuw heel wat te doen rond de doelmannen bij Club Brugge. Guillaume Hubert ging zondag wederom pijnlijk in de fout en de kans is groot dat Ludovic Butelle donderdag opnieuw tussen de palen plaatsneemt. Waar wat dan met Ethan Horvath, die het seizoen nochtans gestart was als uitgesproken nummer één.


De Amerikaan maakte weliswaar enkele blunders, maar het talent is bij hem zeker aanwezig. Daar is ook analist en ex-doelman Geert De Vlieger van overtuigd. "Qua stijl en postuur maakt hij deel uit van de nieuwe generatie doelmannen. Hij is een goede balstopper, dat bewees hij al meermaals. En vorig seizoen deed hij het goed in zijn eerste wedstrijden. Hij heeft zeker het talent", klinkt het in Het Nieuwsblad.

De Vlieger raadt Club dan ook aan om Horvath even uit de schijnwerpers te houden, terwijl zijn zwakke punten onder handen nemen en hem dan opnieuw te lanceren. "Je ziet dat er op technisch vlak te weinig met hem is gewerkt in de jeugd. Zijn voetenspel is een aandachtspunt. Hij kan de spectaculairste ballen pakken, maar bij Club Brugge moet je soms ook rust kunnen brengen en autoriteit uitstralen op hoge ballen. Misschien dat hij nu in alle rust kan werken aan zijn zwakke punten en sterker kan terugkeren."

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

Leko heeft Horvath te snel aan de kant geschoven ...

Meest recent

'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

25
25
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

343
343
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

121
121
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

51
51
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

346
346
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

128
128
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

350
350
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

192
192
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

234
234
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

885
885
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

509
509
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

300
300
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

270
270
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

128
128
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

151
151
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

614
614
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

308
308
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

94
94
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

237
237
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

123
123
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

411
411
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

98
98
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

653
653

Meer sportnieuws