Zorgen voor Martinez: "Zonder hun niet eens kwartfinale"

340
Zorgen voor Martinez:

Na het 3-3-gelijkspel tegen Mexico, konden bij de Rode Duivels opnieuw enkele conclusies getrokken worden. Zo werd nogmaals onderstreept dat de aanvalslinie nog steeds van absolute wereldklasse is. Maar achterin is de situatie toch echt wel zorgwekkend.


Vermaelen deed het gezien zijn gebrek aan minuten nog redelijk, maar Boyata en Ciman vielen helemaal door de mand. Om een goed WK te kunnen draaien is de aanwezigheid van de defensieve sterkhouders dan ook noodzakelijk, zo vindt Stephan Keygnaert. "Het snelle combinatievoetbal en de vele positiewissels bij Mexico leidden ertoe dat bij de Duivels achterin veel communicatie, leiding en tactisch inzicht nodig was. Dat kun je Kompany, Alderweireld en Vertonghen (en ook nog wel Vermaelen) gerust overlaten, maar daarachter gaapt de dorre vlakte. Steppe met cactussen. Zonder de titularissen geraken we denkelijk niet eens in een kwártfinale van het WK", schrijft de chef voetbal van Het Laatste Nieuws.

Bondscoach Roberto Martinez zal ongetwijfeld heel wat hebben opgestoken, al was Keygnaert ook niet echt verrast. "Is Martinez veel wijzer geworden? Dat de Rode Duivels niet zonder Hazard kunnen, wisten we al. En dat de defensie de achilleshiel blijft, ook. Net zoals bekend is dat deze ploeg té vaak alle controle kwijt is over een wedstrijd. ’t Is nog steeds té vaak roulette."

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Martinez moet Engels en Denayer bij de groep halen voor Japan ...

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

9
9
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

21
21
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

68
68
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

88
88
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

60
60
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

67
67
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

81
81
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

86
86
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

62
62
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

33
33
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

158
158
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

105
105
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

26
26
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

270
270
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

73
73
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

101
101
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

109
109
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70

Meer sportnieuws