Vertrek erg dichtbij: "Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht"

door
Vertrek erg dichtbij:

RSC Anderlecht verzekerde zich afgelopen zomer opvallend vroeg van de nodig versterking, maar was na de mindere seizoensstart toch genoodzaakt om in augustus te corrigeren. Zo werden last-minute nog twee nieuwe namen aan de kern toegevoegd. Josué Sa kwam de defensie versterken, terwijl Robert Beric de concurrentie met de andere spitsen moest aangaan.


De Sloveen werd gehuurd van AS Saint Etienne, waarbij RSCA hoopte op een Teordorczyk-scenario: huren, goed spelen en daarna definitief overnemen. Maar zover zal het niet komen. Ten eerst kwam Beric er tot dusver amper aan te pas en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Ten tweede lijkt een definitieve transfer gewoonweg uitgesloten. Roland Romeyer, voorzitter van de raad van bestuur bij Saint-Etienne, liet immers weten dat een transfer van Beric niet aan de orde is. "Hij is momenteel verhuurd aan Anderlecht, maar hij zal sowieso terugkeren", klonk het duidelijk bij Le 10 Sport.

UPDATE 10/11
Een definitieve transfer van Beric zit er dus al zeker niet in en mogelijk komt er zelfs in januari een einde aan de samenwerking. Tegenover het Franse medium Le Progres liet opnieuw Romeyer weten dat een vroegtijdige terugkeer van de Sloveen tot de opties behoort voor ASSE. "Beric kan terugkeren in januari. Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht, waar hij niet aan spelen toe komt", klonk het duidelijk.

LEES OOK: 'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Vanhaezebrouck moet Beric nu toch zijn kans geven ...

Meest recent

Taravel doet boekje open over Hazard en Sikan

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

5
5
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

16
16
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

377
377
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

59
59
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

49
49
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

121
121
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

132
132
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

83
83
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

98
98
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

380
380
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

95
95
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

268
268
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

403
403
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

332
332
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

212
212
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

332
332
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

153
153
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

101
101
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

72
72
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

300
300
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

279
279
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

115
115

Meer sportnieuws