Vertrek erg dichtbij: "Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht"

510 stemmen
Vertrek erg dichtbij:

RSC Anderlecht verzekerde zich afgelopen zomer opvallend vroeg van de nodig versterking, maar was na de mindere seizoensstart toch genoodzaakt om in augustus te corrigeren. Zo werden last-minute nog twee nieuwe namen aan de kern toegevoegd. Josué Sa kwam de defensie versterken, terwijl Robert Beric de concurrentie met de andere spitsen moest aangaan.


De Sloveen werd gehuurd van AS Saint Etienne, waarbij RSCA hoopte op een Teordorczyk-scenario: huren, goed spelen en daarna definitief overnemen. Maar zover zal het niet komen. Ten eerst kwam Beric er tot dusver amper aan te pas en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Ten tweede lijkt een definitieve transfer gewoonweg uitgesloten. Roland Romeyer, voorzitter van de raad van bestuur bij Saint-Etienne, liet immers weten dat een transfer van Beric niet aan de orde is. "Hij is momenteel verhuurd aan Anderlecht, maar hij zal sowieso terugkeren", klonk het duidelijk bij Le 10 Sport.

UPDATE 10/11
Een definitieve transfer van Beric zit er dus al zeker niet in en mogelijk komt er zelfs in januari een einde aan de samenwerking. Tegenover het Franse medium Le Progres liet opnieuw Romeyer weten dat een vroegtijdige terugkeer van de Sloveen tot de opties behoort voor ASSE. "Beric kan terugkeren in januari. Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht, waar hij niet aan spelen toe komt", klonk het duidelijk.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Vanhaezebrouck moet Beric nu toch zijn kans geven ...

Meest recent

"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

44
44
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

19
19
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

23
23
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

58
58
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

64
64
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

36
36
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

271
271
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

261
261
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

80
80
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

251
251
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

237
237
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

220
220
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

434
434
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

172
172
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

90
90
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

228
228
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

153
153
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

266
266
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

655
655
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

262
262
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1074
1074

Meer sportnieuws