Vertrek erg dichtbij: "Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht"

510 stemmen
Vertrek erg dichtbij:

RSC Anderlecht verzekerde zich afgelopen zomer opvallend vroeg van de nodig versterking, maar was na de mindere seizoensstart toch genoodzaakt om in augustus te corrigeren. Zo werden last-minute nog twee nieuwe namen aan de kern toegevoegd. Josué Sa kwam de defensie versterken, terwijl Robert Beric de concurrentie met de andere spitsen moest aangaan.


De Sloveen werd gehuurd van AS Saint Etienne, waarbij RSCA hoopte op een Teordorczyk-scenario: huren, goed spelen en daarna definitief overnemen. Maar zover zal het niet komen. Ten eerst kwam Beric er tot dusver amper aan te pas en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Ten tweede lijkt een definitieve transfer gewoonweg uitgesloten. Roland Romeyer, voorzitter van de raad van bestuur bij Saint-Etienne, liet immers weten dat een transfer van Beric niet aan de orde is. "Hij is momenteel verhuurd aan Anderlecht, maar hij zal sowieso terugkeren", klonk het duidelijk bij Le 10 Sport.

UPDATE 10/11
Een definitieve transfer van Beric zit er dus al zeker niet in en mogelijk komt er zelfs in januari een einde aan de samenwerking. Tegenover het Franse medium Le Progres liet opnieuw Romeyer weten dat een vroegtijdige terugkeer van de Sloveen tot de opties behoort voor ASSE. "Beric kan terugkeren in januari. Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht, waar hij niet aan spelen toe komt", klonk het duidelijk.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Vanhaezebrouck moet Beric nu toch zijn kans geven ...

Meest recent

Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

1
1
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

26
26
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

174
174
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

15
15
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

212
212
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

66
66
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

221
221
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

132
132
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

245
245
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

398
398
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

402
402
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

93
93
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

482
482
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

163
163
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

54
54
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

604
604
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

305
305
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

293
293
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

511
511
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

205
205
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

99
99
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

111
111
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

84
84
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58

Meer sportnieuws