Vertrek erg dichtbij: "Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht"

door
Vertrek erg dichtbij:

RSC Anderlecht verzekerde zich afgelopen zomer opvallend vroeg van de nodig versterking, maar was na de mindere seizoensstart toch genoodzaakt om in augustus te corrigeren. Zo werden last-minute nog twee nieuwe namen aan de kern toegevoegd. Josué Sa kwam de defensie versterken, terwijl Robert Beric de concurrentie met de andere spitsen moest aangaan.


De Sloveen werd gehuurd van AS Saint Etienne, waarbij RSCA hoopte op een Teordorczyk-scenario: huren, goed spelen en daarna definitief overnemen. Maar zover zal het niet komen. Ten eerst kwam Beric er tot dusver amper aan te pas en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Ten tweede lijkt een definitieve transfer gewoonweg uitgesloten. Roland Romeyer, voorzitter van de raad van bestuur bij Saint-Etienne, liet immers weten dat een transfer van Beric niet aan de orde is. "Hij is momenteel verhuurd aan Anderlecht, maar hij zal sowieso terugkeren", klonk het duidelijk bij Le 10 Sport.

UPDATE 10/11
Een definitieve transfer van Beric zit er dus al zeker niet in en mogelijk komt er zelfs in januari een einde aan de samenwerking. Tegenover het Franse medium Le Progres liet opnieuw Romeyer weten dat een vroegtijdige terugkeer van de Sloveen tot de opties behoort voor ASSE. "Beric kan terugkeren in januari. Hij voelt zich niet goed bij Anderlecht, waar hij niet aan spelen toe komt", klonk het duidelijk.

LEES OOK: Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

Vanhaezebrouck moet Beric nu toch zijn kans geven ...

Meest recent

'Hard verdict Antwerp: sterkhouder mag beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

27
27
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

27
27
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

27
27
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

214
214
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

85
85
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

161
161
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

172
172
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

171
171
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

160
160
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

59
59
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

73
73
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

89
89
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

135
135
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

115
115
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

509
509
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

312
312
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

74
74
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

144
144
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

357
357
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

466
466
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

142
142
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

146
146
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

210
210
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

420
420

Meer sportnieuws