'Zorgen voor Anderlecht: Volgend vertrek dreigt'

door
'Zorgen voor Anderlecht: Volgend vertrek dreigt'

RSC Anderlecht oogstte tijdens de vorige jaargang nog lof vanwege de efficiëntie in het spel, maar tijdens de huidige jaargang komen de Brusselaars bijzonder moeizaam tot scoren. Vooral de spitsen laten het daarbij afweten. Lukasz Teodorczyk is een voetballende ramp geworden, Hamdi Harbaoui speelt dan weer veel te grillig.


En dan is er ook nog het verhaal Robert Beric. De Sloveen werd eind augustus op voorspraak van René Weiler gehuurd van AS Saint-Etienne. Daar had hij door blessures amper gespeeld, maar zijn sterke prestaties in Oostenrijk was men bij Paars-Wit nog niet vergeten. Maar Beric kwam er tot dusver amper aan te pas en moet tegenwoordig zelfs vrede nemen met een plaats in de tribunes. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook reëel dat Beric komende winter alweer vertrekt.

Zijn makelaar zou alvast een gesprek hebben gepland met RSCA en de huurovereenkomst is in januari opzegbaar. Bovendien wilt Saint-Etienne absoluut dat de speler meer minuten krijgt. "De huidige situatie van Robert is een teleurstelling. We stuurden hem naar Anderlecht opdat hij zou spelen. We wilden Robert aanvankelijk houden, maar oordeelden finaal dat het misschien beter zou zijn dat hij elders vertrouwen kon opdoen alvorens terug te komen. Want dat is het plan: volgend seizoen begint Robert de voorbereiding gewoon bij ons", zegt sportief directeur Dominique Rocheteau tegenover HLN.

LEES OOK: Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

Beric heeft nog geen waardige kans gekregen bij RSCA ...

Meest recent

Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

0
0
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

41
41
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

81
81
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

157
157
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

72
72
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

99
99
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

147
147
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

235
235
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

61
61
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

375
375
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

230
230
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

386
386
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

439
439
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

342
342
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

110
110
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

513
513
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

233
233
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

701
701
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

410
410
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

148
148
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

635
635
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

68
68
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

172
172
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

855
855
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53

Meer sportnieuws