'MPH staat voor spraakmakende rentree, contact met Club gelegd'

739 stemmen
'MPH staat voor spraakmakende rentree, contact met Club gelegd'

Na bijna vier jaar succesvol te zijn geweest bij Club Brugge, besloot Michel Preud'homme om wat tijd voor zichzelf te nemen. De coach zette een sabbatjaar in en slaagde er de voorbije maanden opvallend goed in om zich ver van het Belgische voetbal te houden. Maar nu kan de voormalig werelddoelman van het jaar een spraakmakende terugkeer maken in de Jupiler Pro League.


Zo meldt Het Laatste Nieuws op donderdagochtend dat het bestuur van KV Mechelen contact heeft opgenomen met MPH. Meer nog, hij heeft het aanbod zelfs in overweging genomen en zegt op voorhand niet neen. Preud'homme heeft immers alleen maar goede herinneringen aan zijn periode bij Malinwa en werd later bij zijn terugkeer telkens goed ontvangen in het AFAS-stadion.

Eerstdaags zou Preud'homme zijn antwoord geven aan voorzitter Johan Timmermans. Indien het antwoord positief is, zal de samenwerking ten langste tot eind dit seizoen duren: MPH wilt de club gewoon weer op de rails krijgen, maar er zijn geen plannen op lange termijn.

In theorie ligt de succescoach wel nog tot 2019 onder contract bij Club Brugge en dus is er volgens HLN ook al contact geweest met de huidige leider in de JPL. Indien Preud'homme akkoord gaat moet er dus een afkoopsom betaald worden. "Is de kans bijzonder groot dat Preud'homme de nieuwe trainer wordt van Malinwa? Misschien niet, maar ze is wel bestaande", besluit HLN.

LEES OOK: Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

Denkt u dat Preud'homme gaat ingaan op het aanbod van KVM?

Meest recent

Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

7
7
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

23
23
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

37
37
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

35
35
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

26
26
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

191
191
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

118
118
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

244
244
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

159
159
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

291
291
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

427
427
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

70
70
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

88
88
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

155
155
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

203
203
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

291
291
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

565
565
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

136
136
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1082
1082
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

362
362
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

559
559
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

339
339

Meer sportnieuws