Yves Vanderhaeghe haalde 1 op 18 met KV Oostende en hij moet tegen AA Gent gaan winnen, anders dreigt een ontslag. Aad de Mos geeft er zijn mening over.
"Wat KVO betreft: Vanderhaeghe heeft bewezen dat hij veel kwaliteiten heeft. Devroe en Coucke hebben niet de gewoonte snel afscheid te nemen van een trainer. Maar die club heeft wel flink geïnvesteerd de voorbije jaren, daar staan natuurlijk sportieve verwachtingen tegenover", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
Details kunnen beslissend zijn. "Als je dan met één punt laatste staat, dan kan ik me voorstellen dat de emotionele band met de coach toch minder belangrijk wordt in de uiteindelijke beslissing. Je moet als club ook verder kijken dan je neus lang is. Maar zelfs dan hangt er veel van details af. Een bal op de buitenkant van de paal kan beslissen over het lot van Vanderhaeghe."
LEES OOK:
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’