Bayern is uiteraard de grote favoriet.
Hij ziet wel kansen voor de Brusselaars. "In de eerste instantie wordt Anderlecht aanzien als een ploeg die samen met Celtic gaat strijden om plaats 3 in de poule, maar Anderlecht is en blijft de grootste club van België. Ze kunnen verassend voor de dag komen en daar moet Bayern voor waken. Helemaal nu David Alaba geblesseerd teruggekomen is van de interlandperiode, liggen er vooral aan de rechterkant kansen voor Anderlecht."
RSCA beter dan Celtic
Hij verwacht dat Bayern zich vlot zal plaatsen voor de volgende ronde. "Bayern en PSG gaan strijden om de eerste plek, ik schat met name PSG erg hoog in door de gigantische aankopen die zij afgelopen transferperiode hebben gedaan. Met Neymar en Mbappé is PSG dodelijk in de voorhoede, met ook nog eens Cavani. Met de aanvoer van Verratti daar kort achter zijn ze een kanshebber voor het winnen van de Champions League. Anderlecht schat ik hoger in dan Celtic, ze spelen verzorgder voetbal en dat gaat het verschil maken, denk ik. Het is een mooie poule, met echte klassieke grootheden, maar ik verwacht eerlijk gezegd geen grote verassingen. De verschillen zijn nu eenmaal te groot."
De fanclub bestaat ondertussen vijf jaar. "Dat klopt, iedereen heeft zo zijn eigen redenen om voor Bayern te kiezen. Bij mij begon de passie rondom 2003, toen Roy Makaay de overstap maakte van Deportivo La Coruna naar Bayern München. Het werd destijds nog op zaterdagmiddag op het open kanaal uitgezonden in Nederland en toen ben ik er langzaamaan mee besmet geraakt. Bayern speelde nog in het Olympiastadion en dat gaf altijd zo'n geweldige sfeer. Het is moeilijk uit te leggen, maar Bayern heeft gewoon alles. De fans, de legendes, de trainers, de stad, de Allianz Arena, het shirt, het Weissbier, alles klopt daar gewoon. Ik ga er met heel veel plezier heen, ik kan er echt naar uitkijken!"
INT: Fans van #BayernMunchen hebben respect voor #Anderlecht: "Klassieke grootheid" #UCL #bayand https://t.co/65XxPh2IxU
— Claudio Reulens 💻⚽ (@CReulens) 11 september 2017
LEES OOK: Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open
Claudio Reulens