De fans van RSC
Anderlecht waren niet te spreken over de prestatie tegen Lokeren en eisten meermaals het ontslag van René Weiler, die opvallende keuzes maakte.
Sven Kums zat niet in de selectie. Johan Boskamp begrijpt het niet. "Ik kan Sven wel begrijpen als hij zegt dat hij verkeerd gebruikt wordt. Bij Gent werd hij altijd vanachter ingespeeld en kon hij van daaruit het spel verdelen. Hij fungeerde veeleer als opbouwer. Zelfs zo goed, dat ze hem in de nationale ploeg wilden zien. Bij Anderlecht wordt hij hoger gepositioneerd. Dan zijn de ruimtes kleiner en moet hij sneller reageren, want in principe speelt Anderlecht negen van de tien keer op de helft van de tegenstander", zegt de ex-trainer in
Het Belang van Limburg.
Hij vindt nog steeds dat Kums de goede keuze maakte met Anderlecht. "Sven - zoals ik hem ken - zal ook niet moeilijk hebben gedaan. Blijft toch een vreemde zaak voor een speler, waarvoor je zeven miljoen betaalt. Had hij beter naar Gent gegaan? Hij speelde bij Anderlecht in de jeugd en zijn vader is er scout. Nee, dat is een echte Anderlecht-man."
LEES OOK:
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending