FC Barcelona vond het niet kunnen dat PSG Neymar op een niet al te koosjere manier wegplukte, maar de Catalanen brengen het hoofd van een andere speler ook op hol.
Barcelona mag officieel niet praten met Ousmane Dembélé omdat er nog geen akkoord werd gevonden met Dortmund. De Duitse topclub wil minstens 120 miljoen euro, nadat het vorig jaar 14 miljoen euro betaalde voor hem.
De spits, die al een akkoord heeft met Barcelona, is woedend en daagde niet op voor de training. Dat bevestigde trainer Peter Bosz: "Inderdaad, en we weten ook niet waar hij uithangt." De entourage van Dembélé wil zo druk zetten en herinnert Dortmund eraan dat Dembélé vorig jaar voor de Duitsers koos, ondanks enkele betere voorstellen en dat de club hem beloofde mee te werken als er een zeer grote club kwam aankloppen.
UPDATE: Dortmund straft Dembele en bevestigde dat Barça een bod deed. "We hebben gesproken met Barcelona over een mogelijke
transfer van Dembélé. Barcelona heeft een bod gedaan dat niet strookt met de bijzondere voetbalkwaliteiten van Dembélé, noch met de huidige economische situatie op de Europese transfermarkt. Daarom heeft Dortmund het bod geweigerd. Omdat er geen nieuw bod is van Barcelona, is er momenteel geen transfer en is die ook weinig waarschijnlijk."
LEES OOK:
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'