Roberto Martinez heeft zeer veel weelde bij de nationale ploeg. Walter Baseggio vindt dat één speler meer kansen moet krijgen. Hij is van mening dat hij een basisplaats moet krijgen.
"We gaan hier toch niet over discussiëren, zeker? Nainggolan moet er áltijd bij zijn - het was al niet normaal dat hij de vorige keer niet werd opgeroepen. Kijk, ik plaats Radja momenteel op hetzelfde niveau als Eden Hazard en Kevin De Bruyne. Waarom zet MartÃnez Nainggolan niet gewoon naast De Bruyne, met één verdedigende middenvelder in hun rug?", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
"Radja zal heus niet in de weg van De Bruyne lopen, hoor. Laat hem er rond zwerven. Zijn positiespel is goed en vanuit de tweede lijn kan hij voor gevaar zorgen. (op dreef) Je kan met Nainggolan ook verschillende systemen spelen. Of hem op verschillende posities zetten. Hoe dan ook weet je wat je aan hem hebt: een topspeler."
LEES OOK:
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'