SK Lierse eindigde dit seizoen op een zevende plaats in de Proximus League en mag zich dus opmaken voor divisie 1B van het Belgische professionele voetbal. Achter de schermen wordt er momenteel volop gewerkt aan de ploeg van volgend seizoen.
Zo heeft Lierse het contract van Koen Weuts tot 2018 verlengd. De 25-jarige verdediger keerde in oktober vorig jaar terug naar zijn vertrouwde nest in Lierse en is erg opgetogen om nog langer aan de slag te gaan op 't Lisp.
"Ik ben verheugd om vandaag mijn contract te verlengen bij Lierse. Er zijn altijd opties wanneer je einde contract bent, maar Lierse was voor mij altijd de eerste keuze. De week na de zege op Virton hebben we de gesprekken opgestart, om dan deze week tot een overeenkomst te komen", klinkt het op de officiële website.
"We hebben eind vorig seizoen onze doelstelling op redelijk spectaculaire en inderdaad misschien wel historische wijze behaald. Zelf heb ik toch ook een steentje kunnen bijdragen aan het verzekeren van een plaatsje richting 1B, de verdediging stond pal de laatste maanden. Ik voelde me goed in het hart van de verdediging en we hebben als ploeg hard gewerkt en gevochten om dat finale resultaat te behalen."