Mino Raiola heeft enkele grote hints gelost over de toekomst van Romelu Lukaku. Zo noemde de makelaar van de Rode Duivel drie Europese grootmachten. Raiola werd deze week gespot in Turijn, waar hij zou hebben samengezeten met Juventus.
"Een
transfer naar Juventus zou top kunnen zijn voor Lukaku, maar let ook op van Real Madrid en PSG", bekent Raiola bij
La Gazzetta dello Sport. Lukaku kon dit seizoen voor Everton al liefst 25 keer scoren in alle competities en ook tegen Portugal was hij deze week trefzeker.
Het Laatste Nieuws denkt wel niet dat Juventus het loon en de transfersom van Lukaku wil betalen. Naast Real Madrid en PSG zouden ook Chelsea, Manchester United en Bayern München interesse hebben in Lukaku. Al zou die laatste ploeg afgehaakt zijn door een akkoord met Robert Lewandowski.
LEES OOK:
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk