Romelu Lukaku haalt in zijn derde seizoen bij Everton een bijzonder hoog niveau. De topclubs staan daarom in de rij voor de Rode Duivel. Eén van de weinige Engelse topteams die nog niet genoemd werd, is Arsenal. Nochtans is Arsène Wenger wel een bewonderaar van onze landgenoot.
Meer zelfs: in 2011 stond Lukaku dicht bij een
transfer naar Arsenal. Dat onthulde Wenger op een persconferentie. "Maar hij koos uiteindelijk voor Chelsea. Toen hij eenmaal bij Chelsea zat, hebben we nooit overwogen hem te halen. Hij werd steeds verhuurd en we verwachtten dat ze hem wilden houden."
"Hij ontwikkelt zich nu uitstekend en wordt nog elk jaar beter. Zijn statistieken worden ook elk jaar beter, dus ik verwacht dat hem een grote carrière wacht. We hebben net tegen Lionel Messi, Luis Suárez en Neymar gespeeld en nu hebben we opnieuw kopzorgen."
LEES OOK:
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk