De kern van KRC Genk werd met de komst van onder meer Eres Uronen en Nikos Karelis weer wat breder en dat kan gevolgen hebben voor de toekomst van een aantal spelers. Al leek men in de Cristal Arena nog weinig te geloven in Lucas Walbrecq.
De 19-jarige flankspeler kwam in 2012 over van Standard, maar kon niet doorbreken in de hoofdmacht van Genk. Hij zou echter een nieuwe club beet hebben, want
La Nouvelle Gazette meldt dat Genk met Walbrecq een akkoord heeft en het lijkt erop dat hij snel een speler van La Louvière zal worden.
Walbrecq had deze week al een oefenpot meegespeeld met La Louvière. Hij kon scoren in de 5-1-zege tegen Royale Jeunesse Entente Binchoise en het zou goed kunnen dat hij de derdeklasser overtuigd heeft.
LEES OOK:
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend