SCHANDALIG: Hooligans zaaien paniek in derde klasse en verbrodden eerbetoon Parijs

249 stemmen
SCHANDALIG: Hooligans zaaien paniek in derde klasse en verbrodden eerbetoon Parijs

Opschudding zaterdagavond tijdens het duel tussen Racing Mechelen en La Louvière in de derde klasse A. Het herdenkingsmoment voor de aanslagen in Parijs werd grondig verstoord door enkele heethoofden die met rookbommen en voetzoekers gooiden. Er ontstond zelfs paniek uit angst voor een aanslag. Voor de gelegenheid waren een aantal hooligans van het Nederlandse Dordrecht naar het Oscar Vankesbeeckstadion afgezakt. Deze groep behoudt namelijk goede banden met de harde kern van Racing Mechelen. De bedoeling was om de confrontatie aan te gaan met de hooligans van La Louvière, die dan weer de steun kregen van enkele Anderlecht-aanhangers, zo meldt HLN. De politie was in en rond het stadion echter massaal aanwezig en wisten grote rellen te voorkomen. Het herdenkingsmoment werd wel verstoord met vuurwerk, buurtbewoners vreesden even voor een aanslag. Tijdens de rust probeerden aanhangers van Dordrecht het veld te betreden en speelden ze kat en muis met de ordediensten. Beide taferelen werden gefilmd en gedeeld door het lokale Radio Reflex. Na de wedstrijd kwam het tot enkele kleine schermutselingen, vijf personen werden gearresteerd.

1 minuut stilte werd netjes in acht genomen door het overgrote deel van het publiek. Vanavond zorgen supporters uit Dordrecht voor de nodige sfeer.

Posted by Radio Reflex Mechelen on zaterdag 14 november 2015

Tijdens de rust moest de politie even tussenbeide komen. Een aantal Nederlandse supporters speelden een kat-en-muisspel met de ordediensten.

Posted by Radio Reflex Mechelen on zaterdag 14 november 2015

LEES OOK: Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Moet de club gesanctioneerd worden?

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

11
11
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

14
14
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

20
20
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

23
23
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

77
77
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

88
88
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

348
348
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

65
65
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

132
132
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

276
276
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

838
838
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

470
470
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

845
845
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

150
150
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

413
413
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

787
787
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

548
548
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

569
569
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

168
168

Meer sportnieuws