Marouane Fellaini zal vandaag met de nodige zenuwen de kleedkamer van Manchester United binnenstappen. Zijn ex-vriendin Eglantine Aguilar heeft in de Engelse media namelijk keihard uitgehaald naar de Belg.
Aguilar heeft blijkbaar de ambitie om een echte voetbalvrouw te zijn, want ze deelde al eerder de lakens met Ashley Cole en Mario Balotelli. Ook haar relatie met Fellaini was echter geen lang leven beschoren. De Française kan het nog steeds niet begrijpen. "Fellaini zijn libido is niet zo groot als zijn haardos. Hij was in ieder geval niet bij mij voor de seks."
"Waar dan wel voor? Voor mijn kontâ€, is Aguilar duidelijk. “Hij vroeg me om foto’s van mijn kont door te sturen want hij hield van mijn dikke billen. En in bed is hij een egoïst. Ik woonde in Los Angeles en ik ben speciaal voor hem naar Engeland gekomen. Nee, sinds onze breuk hebben we geen contact meer. Enkele dagen nadat het gedaan was, is hij mij beginnen te negeren", besluit de pisnijdige Aguilar.
LEES OOK:
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'