Johan Boskamp werd afgelopen week gelinkt aan de job als hoofdcoach van STVV. Over een nieuwe avontuur als trainer is hij echter duidelijk: "Ik ben toch niet gek."
Boureima Bande, een 17-jarige middenvelder, zou tijdens de komende weken testen bij Anderlecht. Salitas, zijn opleidingscentrum uit Burkina Faso, is blijkbaar interessant voor Belgische clubs. Zou wil ook Standard een speler testen en zal KVO-voorzitter Marc Coucke er mogelijk in investeren.
BUITENLAND:
Steven Gerrard koos na afgelopen seizoen voor een avontuur bij LA Galaxy. De legendarische ex-middenvelder van Liverpool had echter meer opties. Onder andere Real Sociedad, Tottenham, Besiktas, PSG en Monaco toonden interesse.
Thomas Vermaelen speelde uitstekend tijdens het seizoensbegin met FC Barcelona maar zaterdag viel hij opnieuw geblesseerd uit. Mogelijk halen de Catalanen in januari een concurrent naar Camp Nou. Zo zou er interesse zijn in de Duitser Shkodran Mustafi van Valencia.
Louis van Gaal heeft het, ondanks de kritiek van de afgelopen dagen, blijkbaar naar zijn zin bij Manchester United. Volgens de Engelse pers zou hij namelijk op een contractverlenging azen.
Emanuel Adebayor kan als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Het contract van de Togolese aanvaller werd, in onderling overleg met Tottenham, ontbonden.LEES OOK: Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"
Kobe K