Ook Standard zit niet stil. Zo lieten ze weten dat ze een nieuwe speler beet hebben. Ze wisten Rochinha los te weken bij Benfica. Ze zien echter ook een speler verkassen. Alpaslan Öztürk wordt uitgeleend aan Eskisehirspor. Ondertussen zouden ze ook nog interesse tonen in Neeskens Kebano van Sporting Charleroi.
Als de topclubs transfers beginnen verwezenlijken, proberen ook de kleintjes in actie te schieten. Zo wist KV Kortrijk ook twee transfers aan te kondigen. Enerzijds verlaat Teddy Chevalier de club. De transfer hing al langer in de lucht, maar hij trekt naar Rizespor. Als vervanger wisten ze dan weer Hervé Kagé los te weken bij KRC Genk. De Limburgers gaven ook aan dat ze jongeling Méhdi Lomma een profcontract geven. Steeven Joseph-Monrose zette z’n kribbel dan weer onder een overeenkomst met Brest.
Nadat hij geen toekomst meer had bij KV Oostende moest Tom Van Imschoot op zoek naar een nieuwe club. De middenvelder zal z’n carrière nu verderzetten in Nederland. Hij tekende er een contract bij FC Eindhoven. De kustploeg wist zelf ook de komst van Godwin Saviour af te ronden.LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep
Jens Cuypers