De pech blijft Marco Reus maar achtervolgen. De Duitse middenvelder van Borussia Dortmund sukkelde de afgelopen maanden van de ene blessure in de andere. Zaterdagavond was het opnieuw prijs en een dag later blijkt hoe groot de schade is.
Door een enkelblessure moest Reus al een streep trekken door het
WK en begin september moest hij de interland tegen Schotland vroegtijdig staken met opnieuw pijn aan de enkel. Onlangs hield de linkerenkel hem weer twee weken buiten strijd. Zaterdag was het echter de rechterenkel die het begaf in het duel tegen Paderborn (2-2).
Een dag later blijkt dat de schade aanzienlijk is. De middenvelder zal in 2014 niet meer in actie komen. Daardoor mist hij onder meer het Champions League-duel tegen RSC
Anderlecht op 9 december. Dat is niet zo’n ramp want door een 12 op 12 is Dortmund reeds verzekerd van een plaats in de volgende ronde.