Edinson Cavani heeft de wens uitgesproken een prijs te pakken dit seizoen. Met Napoli won hij woensdagavond de bekerwedstrijd tegen Internationale. In Napels werd het 2-0 door twee goals van de Uruguayaan, die zijn ploeg daarmee een plekje in de halve finale bezorgde. "We willen iets belangrijks winnen."
"We moeten altijd vooruit kijken naar wat er komt en blijven vechten", zei Cavani. De spits scoorde in het bekerduel een strafschop, nadat hij in het competitieduel met Siena een pingel onbenut liet. "Wat tegen Siena is gebeurd, is alweer verleden tijd. Het belangrijke is dat we hebben gewonnen van Inter, dus iedereen is blij", aldus
El Matador. Zijn team treft nu Siena in de halve finale van het Italiaanse bekertoernooi.
Napoli doet door deze zege nog op drie fronten mee. Het staat in de halve finale van de Coppa Italia en komt in de knock-out fase van de Champions League uit tegen Chelsea. Tevens heeft de ploeg theoretisch gezien nog kans om landskampioen te worden. Om dit te realiseren moet er echter wel een gat van elf punten worden overbrugd.
Lees ook:
Noa Lang krijgt 'geheimzinnig telefoontje' tijdens vakantie