Zondag maakte Bayern München de omzet en de nettowinst van het seizoen 2013/2014 bekend en deze waren zeer positief. Voorzitter Karl-Heinz Rummenigge blaast hierdoor niet hoog van de toren, maar benadrukt nog eens het belang van de Financial Fair Play.
"Michel Platini wil dat zijn kindje (de Financial Fair Play-regels, red.) langzaamaan groeit. Dat is noodzakelijk, want maar liefst 65 procent van de clubs in Europa lijden verlies. Het voetbalwereldje is dus geen gezonde bedrijfstak. De UEFA heeft vorige zomer een goed signaal afgegeven", verwijst hij naar de straf die onder meer Paris Saint-Germain opgelegd kreeg.
"De eigenaar zit met PSG in een snelle auto, maar ook Ferrari's lopen een deukje op als ze te snel gaan." Ondanks de mooie vergelijking begrijpt hij de strategie van de Parijzenaars wel. "Ook wij zijn afhankelijk van de commercie. Zonder de bedrijven die ons financieel steunen zouden wij niet in dit stadion kunnen spelen en zouden we geen Franck Ribéry, Manuel Neuer of Arjen Robben in onze ploeg hebben. Je moet alleen een gezonde balans zien te vinden."