Paris Saint-Germain lijkt maar niet genoeg te krijgen van de spelers van Chelsea. David Luiz werd al binnengehaald, ondertussen zou het nog gaan voor onder meer Branislav Ivanovic en Eden Hazard. Vooral onze landgenoot krijgt topprioriteit volgens
Het Laatste Nieuws.
In maart zouden er al gesprekken geweest zijn. Dat meldt
France Football. Toen speelden het Chelsea van Hazard en PSG tegen elkaar in de Champions League. Uiteindelijk trok de grootmacht uit Londen toen aan het langste eind. Toch lijkt Hazard een overstap wel te zien zitten. De Franse topclub zou na het Wk een monsterbod willen uitbrengen op Hazard.
Zo zou het bestuur van PSG maar liefst 75 miljoen euro veil hebben voor de Rode Duivel. De club hoopt met dat bedrag Hazard te kunnen losweken. Bovendien zou Hazard een vijfjarig contract kunnen ondertekenen. Onze landgenoot speelde voor hij naar Chelsea trok al bij Lille in Frankrijk.
LEES OOK:
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk