Het contract van verschillende spelers bij Lierse SK loopt einde deze maand af, waaronder dat van Frédéric Frans. De makelaar van de centrale verdediger laat echter weten dat de zoektocht naar een nieuwe club niet over een leien dakje verloopt.
"Voorlopig informeerde geen enkele club naar Frédéric", laat Walter Mortelmans weten aan
Het Nieuwsblad. "Ik neem aan dat hij voor alles open staat. Maar op dit ogenblik is het moeilijk om voor hem een club te vinden. In het verleden werd hij gelinkt aan Westerlo. Van de kampioen in tweede klasse hoorde ik echter niets. Ik heb begrepen dat Westerlo de voorkeur geeft aan een nieuw contract voor Birger Maertens."
Frans speelde tot dusver voor nog geen enkele andere club dan Lierse. Echter mede door blessureleed wist de 25-jarige verdediger er nooit een basisplaats af te dwingen. Uiteindelijk kwam hij tot 142 wedstrijden, waarvan 11 in de beker, in zes seizoenen tijd.
LEES OOK:
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'