AA Gent won zondagavond de uitgestelde topper van Cercle Brugge met 0-1. Trond Sollied was niet tevreden met de prestaite, maar wel met het resultaat. De wedstrijd stond normaal vrijdagavond op het programma, maar toen gooide de hevige regenval roet in het eten.
"Ik ben niet tevreden over de prestatie van mijn ploeg, maar het resultaat is ok, 0-1 op verplaatsing is voldoende. Na het doelpunt viel er veel ruimte, maar daar maakten we onvoldoende gebruik van. We waren meer bezig met het bijhouden van de bal en het voorkomen van een tegendoelpunt, terwijl we het tempo hadden moeten optrekken", laat Sollied weten op de officiële website van Gent.
De wedstrijd kon vrijdagavond niet doorgaan vanwege de regen. De bal botste en rolde niet en er lagen plassen op het veld was de reden voor het afgelasten.