Volgens
La Gazzetta Dello Sport is het best mogelijk dat Clarence Seedorf al na drie maanden op straat wordt gezet bij AC Milan. De Italiaanse sportkrant meent immers te weten dat het clubbestuur de Nederlander voor een ultimatum heeft gesteld.
Seedorf kwam in januari naar Milan en moest de ploeg terug op de rails krijgen, maar dat lukte hem tot nu toe allesbehalve. Onder zijn leiding verloren
de Rossoneri liefst zeven van de twaalf wedstrijden. Daardoor staat de positie van de voormalig middenvelder al ter discussie en heeft het bestuur hem enkele voorwaarden gesteld.
Zo zouden slechte resultaten in de komende uitduels tegen Lazio Roma en Fiorentina het einde van het Seedorf-tijdperk in Milaan betekenen. Dat zouden eigenaar Silvio Berlusconi, zijn dochter Barbara en vice-president Adriano Galliani dinsdagavond besloten hebben. Deze mensen, die enkele maanden geleden nog het volste vertrouwen hadden in de 37-jarige voormalig internatinal, zijn nu teleurgesteld in de falende tactiek en een zekere koppigheid bij de trainer.
Ten slotte zou ook de opvolger van Seedorf reeds bekend zijn. Tot het einde van het seizoen zou huidig assistent-trainer Mauro Tassotti de taken overnemen, om dan de fakkel door te geven aan Cesare Prandelli en Filippo Inzaghi.
LEES OOK:
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder