KV Kortrijk kijkt zaterdag RSC
Anderlecht in de ogen. Hein Vanhaezebrouck vertelde al dat hij hoopte op een spektakelmatch. Eén van de jongens die voor dat spektakel kan zorgen, is de aalvlugge Benito Raman. VoetbalNieuws blikte exclusief met de Gentenaar vooruit, maar gunde ons ook even een blik in zijn ambities.
"We gaan ze weer bij de keel grijpen"
Iedereen herinnert zich nog de 0-1 overwinning van
VeeKaa in het Astridpark. De omstandigheden zijn dit weekend bijna hetzelfde: Anderlecht was toen immers ook in een kleine crisis. "Het is de bedoeling om ze, net als in het Astridpark, bij de keel te grijpen. We gaan voor de drie punten, nadat we één op zes haalden tegen haalbare tegenstanders", vertelt Raman.
Kortrijk won dit seizoen al wedstrijden tegen AA Gent,
Club Brugge en Anderlecht. "We veranderen niks aan onze trainingen voor zo'n topmatch. Gewoon scherp trainen en concentreren op de wedstrijd." Voor één club maakt Raman een uitzondering. "Als het tegen Gent is, is het wel specialer. Maar voor de rest valt het goed mee", aldus de Gent-huurling.
"We zijn niet allemaal Lukaku's"
Hij scoorde dit seizoen drie keer en gaf vier assists voor zijn tijdelijke werkgever. "De doelstelling die ik had voor het seizoen, wordt bijzonder moeilijk om te halen. Als ik iets frisser ben voor de goal, scoor ik misschien vier of vijf goals meer."
Bij Beerschot AC mocht Raman immers vijf keer juichen in elf matchen. "Als ik blijf werken, zal het volgend seizoen misschien veel beter zijn."
Bij Beerschot-Wilrijk komt hij ook nog geregeld. "Het doet deugd als ze daar nog steeds je naam scanderen. Sommige spelers mogen daar zelfs niet meer komen, dan weet je het wel."
Raman lijkt al even in het topvoetbal te staan, maar is nog steeds amper negentien. "Ik heb ongeveer veertig wedstrijden in eerste klasse gespeeld. Dat komt niet alleen door mijn uitleenbeurten. Ik ben gewoon tevreden van mijn progressie, maar we kunnen niet allemaal zijn zoals Romelu Lukaku."
LEES OOK:
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL