Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de honger allerminst gestild en leeft bij de supporters het geloof dat er opnieuw iets moois kan groeien. Intussen zijn het niet alleen de prestaties op het veld die de aandacht trekken, want ook naast de lijnen zorgen enkele spelers voor bijzondere momenten.
LEES OOK: OFFICIEEL: Club Brugge neemt afscheid van groot talent
Publiekslieveling tussen de supportersVandaag stond voor Club Brugge in het teken van de jaarlijkse fandag, een moment waarop veel (jonge) fans zich vaak al maandenlang verheugen.
Club deelde via zijn sociale media een knappe foto van Romeo Vermant met een jonge supporter. Dat Vermant geliefd is bij de supporters hoeft dan ook niet te verbazen. De jonge aanvaller straalt enthousiasme uit en toont zich regelmatig bereikbaar voor de fans.
Zulke momenten versterken de connectie tussen speler en achterban, zeker bij een club waar de verwachtingen ieder seizoen bijzonder hoog liggen.
Vol vertrouwen richting nieuwe campagne
Komende vrijdag staat voor de landskampioen de eerste wedstrijd met inzet op het programma. De tegenstander van dienst is een oude bekende: Union. De club uit Sint-Gillis is nu al enkele jaren de grote concurrent van Blauw-Zwart.
De supporters zijn alvast klaar voor een nieuw topseizoen. Dat zal deze keer zonder Mignolet, maar met de ervaren Sommer onder de lat zijn. Ook die wist meteen veel harten te veroveren.
Maarten Coenen