Neymar maakte ooit furore bij FC Barcelona en PSG, maar na een mislukt avontuur in Saudi-Arabië zit de Braziliaanse superster nu terug bij jeugdliefde Santos. Daar geniet hij niet enkel weer van het voetbal, maar ook van het leven. Neymar deed een miljoeneninvestering.
Tijdens zijn carrière heeft Neymar heel wat geld binnengehaald. Bij FC Barcelona, PSG en vooral bij het Saudische Al Hilal. Daar kampte de Braziliaan met veel blessureleed, maar had hij wel een monstercontract. Nu kwam Neymar op de proppen met een nieuwe duur speeltje.
LEES OOK: Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump
Hoogtechnologische BatmobileNeymar is fan van superhelden zoals Batman en Spiderman, die heeft hij overigens ook als tattoo op zijn rug. Nu investeerde het dribbelwonder in een levensechte hoogtechnologische Batmobile. De auto kostte in totaal één miljoen euro. Het is dan ook een volledig handgemaakt model met een krachtige V8-motor.
Neymar Jr. buys a Batmobile replica for $1.5 million. The vehicle, designed by Adhemar Cabral, was delivered this Friday (11), after three years of production.
— Mrlinah (@Mrlinah1) July 11, 2025
The replica is equipped with a V8 engine and estimated power between 450 and 500 horsepower. The futuristic look is a… pic.twitter.com/Iy0GexC28o
Uit de motor komt vuur en Neymar mag dan ook niet de weg op met de Batmobile. De auto is enkel een showmodel. "Vanaf het begin was het een sensationeel project. Ik ben verliefd op elk detail van de auto. Ik ben altijd al een Batman-fan geweest. Toen ik de films bekeek, bestudeerde ik de wagen”, aldus Neymar.
Bij Santos voor WK 2026
Neymar hoopt volledig fit te geraken voor het WK 2026. De 128-voudige international verlengde onlangs zijn contract nog bij Santons. Daar is de superster de aanvoerder en wil hij weer op hoog niveau acteren. De 33-jarige Braziliaan speelde slechts vier wedstrijden dit jaar door aanhoudend blessureleed.
Neymar compra réplica de Batmóvel por R$ 8,3 milhões.
— Planeta do Futebol 🌎 (@futebol_info) July 12, 2025
O carro exclusivo foi feito sob encomenda por um designer brasileiro e não pode circular nas ruas.
🗞 @JornalOGlobo
🎥 Reprodução pic.twitter.com/KyEmH3fGuB