“Vechtscheiding of klopscheiding? Wat Eveline Hoste écht beweert”

door
“Vechtscheiding of klopscheiding? Wat Eveline Hoste écht beweert”

Gisteren kon u hier al lezen dat er momenteel een spraakmakende rechtszaak gaande is tussen ex-profvoetballer Bjorn De Wilde en voormalig Miss Belgian Beauty Eveline Hoste. De twee gooiden daarbij met heel wat modder naar mekaar, de zaak escaleerde danig in de rechtbank.

Schijn bedriegt

De Wilde en Hoste vormden lange tijd (schijbaar) een prachtig koppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, met alle gevolgen vandien.

Hun vennootschap werd in 2022 ontbonden, in de tussenperiode zouden er echter verschillende vastgoedcommissies zijn doorgesluisd naar het nieuwe bedrijf van Hoste (dat op naam stond van haar moeder). Volgens HLN had De Wilde recht op de helft van die bedragen, iets wat hij nooit kreeg.

OM gaat met de botte bijl vooruit

Het Openbaar Ministerie meent dat er sprake is van 'misbruik van vertrouwen' en eist een strenge bestraffing. Er wordt maar liefst zes maanden cel, een geldboete van 4.000 euro, verbeurdverklaring van het geld én een beroepsverbod van vijf jaar gevraagd.

Intrafamiliaal geweld en stalking

In de rechtbank deed Hoste (bij monde van haar advocaat) een ontluisterend verhaal over haar huwelijk met De Wilde. “Ze kreeg eerst te maken met intrafamiliaal geweld, jarenlange stalking en belaging. Mijn cliënte zag haar zoon jarenlang niet en het onderhoudsgeld voor de kinderen werd nooit betaald door de heer De Wilde, ondanks herhaalde veroordelingen. Dit is geen ‘vechtscheiding’ – er was geen wederzijds conflict, maar eenzijdig geweld. Dit is een ‘klopscheiding'", zo klonk het heel hard richting de ex-profvoetballer.

Ook Hoste zelf kreeg het woord en ging nog een stapje verder. “Die vennootschap stevende af op een faillissement, hij had ze leeggezogen. Ik heb dat geld inderdaad doorgestort om voor mijn kinderen te kunnen zorgen. Was dat juridisch fout? Misschien wel. Maar ik heb dat gedaan als moeder, niet uit bedrog. Ik herken me niet in dat beeld van een crimineel.” Een vonnis in de zaak is voor 26 juni. Voor de voormalig Miss Belgian Beauty kan dit verstrekkende gevolgen hebben, aangezien ze momenteel een nieuwe zaak heeft en ook politiek actief is.

Screenshot: Instagram Eveline Hoste

JOUW MENING TELT:
Wie ging er hier in de fout volgens u?

Meest recent

Brusselmans laat bommetje vallen: ‘Het hangt in de lucht’ – fans in de war

Al geruime tijd staat Herman Brusselmans in het oog van een 'Gaza-storm'. De schrijver/columnist ...

49
49
Het geheim van Genk-fan Luca Brecel: 'Ravissante blondine gespot'

Voor Luca Brecel werden het twee moeilijke jaren nadat hij in 2023 de wereldtitel snooker veroverde. ...

234
234
RAFC-fan Tom Waes genadeloos de pan in gehakt: “Foltering”

Het zijn enorm zware maanden geweest voor VRT-gezicht en Antwerp-fan Tom Waes. De man moest ...

83
83
Uit de bocht, letterlijk en figuurlijk – hoe Tom Waes zijn leven hertekent

Voor Tom Waes lijkt er opnieuw een periode aangebroken van 'mediastilte'. Eén van de ...

32
32
Steuckers mist goud, Maxine toont zilver én brons in pikante video

De carrière van Jarne Steuckers nam het afgelopen jaar een steile vlucht. De ...

106
106
Cath Luyten schokt Vlaanderen: Frank Raes blijft sprakeloos achter

Frank Raes is al enkele jaren officieel met pensioen. Het voetbalanker van de openbare omroep klust ...

206
206
“Schokgolven in de Liefde: Wat gebeurde er met Lize Feryn?"

Lize Feryn verkeert momenteel in 'hogere sferen'. De actrice staat op trouwen met voetbalanker Aster ...

176
176
Foulon naar Antwerp, maar het is Chloé die écht de show steelt

Voor Daam Foulon kwam een einde aan zijn episode bij KV Mechelen. De energieke flankverdediger trok ...

177
177
Vandaag Inside kookt over: Derksen laat bom barsten

Het programma Vandaag Inside levert nu al jarenlang heerlijke televisie op in Nederland. Dat komt ...

55
55
"Afvoeren!" Vandenbempt ontketent storm met scherpe uitspraak

Eén van de meest vertrouwde gezichten bij het voetbal is al jarenlang Peter Vandenbempt. De ...

324
324
Coucke breekt plots op Instagram: Wat is er écht aan de hand?

Als zakenman excelleert Marc Coucke nu al geruime tijd in België. De Gentenaar investeerde in ...

177
177
Vergeet Ozempic: Sonck en Virginie hebben dé tip om af te vallen

Een echt power-koppel, zo kan je Virginie Van Mol en Wesley Sonck best omschrijven. De huidig ...

88
88
Tragedie voor Tom Waes: onverwacht afscheid slaat in als een bom

De mediastorm rond Tom Waes ging de laatste maanden amper liggen. Eén van de absolute sterren ...

260
260
Blanka of Charlotte? Liefdesleven Ruben Van Gucht wordt complex

Hoe zou het momenteel gaan tussen Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic? Het is een vraag die veel mensen ...

139
139
Hij wilde z’n kind plezieren… nu zit Vannieuwkerke met de gevolgen

Karl Vannieuwkerke heeft heuglijke weken achter de rug. Zopas promoveerde immers zijn club: KVDO ...

1732
1732
Koen Wauters over Tom Waes: “Toen wist ik: hij is zot”

Tom Waes kwam de afgelopen maanden geregeld in de media na zijn dronken autocrash in Antwerpen. De ...

2025
2025
Recordquiz wordt nachtmerrie: woede, chaos en lege handen

In de Planet Group Arena beleefden de supporters van AA Gent de voorbije weken niet de meest ...

389
389
Aster & Lize verrassen vlak voor hun huwelijk

Aster Nzeyimana en Lize Feryn stappen binnenkort in het huwelijksbootje. Vlak daarvoor gingen de ...

43
43
"Gescalpeerd" Tom Waes komt met gruwelijke onthulling

Het zijn opnieuw geen gemakkelijke weken geweest voor Antwerp-supporter en VRT-boegbeeld Tom Waes. ...

153
153
Na donkere dagen: Carmen Pfaff geeft spraakmakend interview

De familie Pfaff beleefde de laatste jaren moeilijke tijden. Vooral Jean-Marie en Carmen kenden heel ...

24
24
Dejaegere kent sportieve kater, thuis maakt hij het winnende doelpunt

Voor Brecht Dejaegere werd zijn terugkeer naar de Kerels geen onverdeeld succes. De middenvelder ...

148
148
Bye bye Karl Vannieuwkerke? VRT neemt drastische beslissing

Als één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep krijgt Karl Vannieuwkerke ...

157
157
Kustaffaire? Marc Coucke verbluft met nieuwste stunt

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en dat heeft hij nogmaals bewezen. De eigenaar van Anderlecht ...

58
58
Wonder boven wonder: 'Coucke speelt hoog spel met vermogen'

Marc Coucke staat bij Anderlecht opnieuw voor harde keuzes: blijft Besnik Hasi aan als T1 of wordt ...

299
299
Snelders begluurde ook Nele Somers: "Veel verdriet en pijn"

Ook de (schoon)familie van Eddy Snelders beleeft enorm moeilijke tijden. Onder de slachtoffers ...

312
312

Meer sportnieuws