Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

door
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er andermaal één worden zonder Dimitri Van den Bergh. The Dreammaker lijkt het spoor momenteel bijster, wat brengt de toekomst?

The Real Deal houdt Belgische eer hoog

Eind deze week gaat de Austrian Darts Open van start in Graz, een manche van de Euro Tour (zeg maar de TV-toernooien die net onder de Majors komen). Belangrijk voor de ranking en voor plaatsing voor die Majors.

Alleen: enkel Mike De Decker zal van Belgische zijde aan de start staan. Dimitri Van den Bergh heeft immers voor de tweede keer op een rij afgezegd, zo weet dartskenner Vincent Van Genechten (Het Nieuwsblad). Afgelopen weekend was hij er al niet bij in München, vlak daarvoor stapte hij vlak voor een vloertoernooi op, nadat hij eerst nog wel had opgewarmd. 

Schimmige communicatie

Het is momenteel onduidelijk wat er aan de hand is met The Dreammaker, meer dan een schimmige communicatie via de FB-pagina kwam er voorlopig niet. Verschillende intimi menen wel te weten dat Van den Bergh een pauze van twee maanden overweegt, al meldt HLN vandaag dat hij het 'week per week' gaat bekijken. Mentale problemen? Toch een fysiek euvel? De fans hebben er alvast het raden naar.

Half juni staat ook de World Cup of Darts op het programma, traditiegetrouw doen daaraan de beste twee spelers per land mee. Normaal gezien zouden voor België De Decker en... Van den Bergh aan de start staan. Alleen: is dat realistisch zonder enig competitieritme (gesteld dat hij tot dan niet speelt)?

Hoe langer The Dreammaker aan de kant staat, hoe dieper zijn val op de PDC Order of Merit dreigt te worden. Nu al lijkt het slechts een kwestie van weken voor De Decker de rol opeist als beste Belg. Krijgt hij ook een andere partner op het officieuze WK voor landenteams en wordt dat dan... Kim Huybrechts? De tijd zal het uitwijzen.

Moet Huybrechts ipv Vandenbergh naar de World cup of Darts?

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

38
38
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

81
81
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

28
28
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

135
135
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

137
137
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

298
298
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

277
277
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

92
92
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

245
245
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

152
152
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

532
532
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

592
592
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

388
388
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

330
330
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

161
161
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

614
614
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

567
567
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

355
355
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

171
171
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

510
510
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

233
233
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

319
319
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

91
91

Meer sportnieuws