Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

101 stemmen
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er andermaal één worden zonder Dimitri Van den Bergh. The Dreammaker lijkt het spoor momenteel bijster, wat brengt de toekomst?

The Real Deal houdt Belgische eer hoog

Eind deze week gaat de Austrian Darts Open van start in Graz, een manche van de Euro Tour (zeg maar de TV-toernooien die net onder de Majors komen). Belangrijk voor de ranking en voor plaatsing voor die Majors.

Alleen: enkel Mike De Decker zal van Belgische zijde aan de start staan. Dimitri Van den Bergh heeft immers voor de tweede keer op een rij afgezegd, zo weet dartskenner Vincent Van Genechten (Het Nieuwsblad). Afgelopen weekend was hij er al niet bij in München, vlak daarvoor stapte hij vlak voor een vloertoernooi op, nadat hij eerst nog wel had opgewarmd. 

Schimmige communicatie

Het is momenteel onduidelijk wat er aan de hand is met The Dreammaker, meer dan een schimmige communicatie via de FB-pagina kwam er voorlopig niet. Verschillende intimi menen wel te weten dat Van den Bergh een pauze van twee maanden overweegt, al meldt HLN vandaag dat hij het 'week per week' gaat bekijken. Mentale problemen? Toch een fysiek euvel? De fans hebben er alvast het raden naar.

Half juni staat ook de World Cup of Darts op het programma, traditiegetrouw doen daaraan de beste twee spelers per land mee. Normaal gezien zouden voor België De Decker en... Van den Bergh aan de start staan. Alleen: is dat realistisch zonder enig competitieritme (gesteld dat hij tot dan niet speelt)?

Hoe langer The Dreammaker aan de kant staat, hoe dieper zijn val op de PDC Order of Merit dreigt te worden. Nu al lijkt het slechts een kwestie van weken voor De Decker de rol opeist als beste Belg. Krijgt hij ook een andere partner op het officieuze WK voor landenteams en wordt dat dan... Kim Huybrechts? De tijd zal het uitwijzen.

🚀

Moet Huybrechts ipv Vandenbergh naar de World cup of Darts?

Meest recent

Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

4
4
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

114
114
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

210
210
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

77
77
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

60
60
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

328
328
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

281
281
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

330
330
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

109
109
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

145
145
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

577
577
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

74
74
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

133
133
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

260
260
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

299
299
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

285
285
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

291
291
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

114
114
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

294
294
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

457
457
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

655
655

Meer sportnieuws