Supportersdrama bij The Great Old: 'Probeerde hem te doden'

door
Supportersdrama bij The Great Old: 'Probeerde hem te doden'

Sportief gaat het in deze Play-Offs niet bijster goed voor Antwerp. The Great Old pakte in vier wedstrijden nog maar één punt, al liet het in de voorbije twee wedstrijden wel lichte tekenen van beterschap zien. In supportersmiddens zorgt een rechtszaak nu voor beroering.

Sportieve malaise

Sinds de aanstelling van Ulderink kunnen we bezwaarlijk zeggen dat het beter gaat met The Great Old. De Nederlander won nog niet als T1 van Antwerp.

Vanavond komt Racing Genk op bezoek op de Bosuil. De Limburgers moeten winnen om vol in de titelstrijd te blijven en willen zich ongetwijfeld herpakken na de 0/6.

Teambuilding loopt helemaal fout

In de marge van deze wedstrijd geraakte vandaag bekend dat een aantal Antwerp-supporters momenteel voor de rechtbank moeten verschijnen vanwege heel zwaarwichtige feiten.

GVA weet dat een fan van Antwerp tegen een celstraf aankijkt van maar liefst 3 jaar. De man zou in 2016 gepoogd hebben een andere supporter te doden tijdens een teambuilding op een Waalse camping, waar oorspronkelijk het plan was om te gaan kajakken.

Door het slechte weer ging dit niet door, waarna een stevig feestje werd gebouwd met de nodige alcohol en... vechtpartijen. Daarbij zou het door een racistische opmerking zijn foutgelopen, waarna slachtoffer E.L. uiteindelijk twee messteken incasseerde van dader J.K.. De verdediging betwist de feiten en laakt ook de 'onredelijke termijn', aangezien het gaat over feiten van 9 jaar geleden. Eind mei volgt er een uitspraak in deze zaak.

POLL: Is de redelijke termijn (2016) hier overschreden?

Meest recent

Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

Nottingham Forest is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. De club van Rode Duivel ...

18
18
Coucke en Alderweireld lyrisch na comeback Bart De Pauw

Gisterenavond is de langverwachte theatershow ‘Het uur van de olifant’ van Bart De ...

41
41
Geniaal: DIW zoekt en vindt schoonouders van Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde maandagavond voor een kleine mediastorm, dit na zijn doortocht in De ...

14
14
Horror in amateur: 'Bewusteloos blijven schoppen op hoofd'

Voetbal Vlaanderen houdt regelmatig campagnes om op te roepen tot 'onderling respect' en fair-play ...

39
39
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel ...

63
63
"Het beste snooker ooit op een WK": Brecel gooit hoge ogen

Luca Brecel lijkt na één sessie al hard op weg richting de kwartfinales op het WK ...

116
116
Herman Brusselmans rekent snoeihard af met de paus: 'Sukkel!'

Heel recent nog had Herman Brusselmans een rechtszaak aan zijn been. Dat kwam door een aangebrande ...

210
210
Stevens-zussen doen voetbalwereld naar adem happen

Wie van de voetballiefhebbers kent niet de zusjes Stevens? De dames zijn al jaren een geweldige hit ...

656
656
Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

Luca Brecel kwam de afgelopen dagen voor de eerste keer in actie op het WK Snooker. Tegen Ryan Day ...

96
96
Poetin doet Paul Gheysens huiveren: 'Financieel fiasco'

Het gaat al een tijdje niet bijster goed met Ghelamco, het vastgoedbedrijf van Antwerp-eigenaar Paul ...

586
586
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er ...

89
89
Gilles De Coster huivert: 'Grootste Mol-blunder ooit?'

Het nieuwe seizoen van De Mol slaat andermaal aan bij TV-kijkend Vlaanderen. Op het succesformat ...

63
63
Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer ...

542
542
Toby Alderweireld brengt schitterende ode: "De wereld is..."

Eind dit seizoen komt er een einde aan de prachtige carrière van Toby Alderweireld. De ...

210
210
Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van ...

115
115
Jean-Marie Dedecker met krop in keel: 'Imago straks naar de knoppen'

Jean-Marie Dedecker ging de laatste maanden door een ware hel. De voormalig bondscoach uit het judo ...

47
47
Nieuwe WK-stunt Luca Brecel? Belgian Bullet op scherp gezet

Nog altijd is het maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde in de ...

199
199
Ruben Van Gucht beleeft groot drama: "Mag ik aub..."

Ruben Van Gucht heeft zelden moeite om zijn dagen 'nuttig' in te vullen. De sportpresentator van de ...

40
40
Tom Waes staat op na horror: 'Megalomaan project krijgt vaart'

Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig ...

25
25
Nieuw forfait Dimitri Van den Bergh: 'Ingrijpende beslissing op komst'

Wat is er aan de hand met Dimitri Van den Bergh? Het is een vraag die volop leeft bij dartminnend ...

323
323

Meer sportnieuws