Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

583 stemmen
Annelien Coorevits bloost:

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer van Anderlecht en de ex-Miss België gingen echter enkele jaren geleden definitief uit mekaar. Sindsdien bouwt de blondine nog meer haar eigen leven uit, daarbij horen ook 'schokkende' onthullingen.

LEES OOK: Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Gefaal/gemis

In de zomer van 2019, na een relatie van 13 jaar, besloten Deschacht en Coorevits om een einde te maken aan hun huwelijk. Het duo heeft twee kinderen samen, die ze nu opvoeden volgens co-ouderschap.

“Over die scheiding kan ik me nog steeds schuldig voelen, het voelde als falen. Ik heb mij zo vaak schuldig gevoeld ten opzichte van de kinderen. We hebben een week-om-week-regeling." Zo klonk het bij Libelle.
Deschacht zelf had al een paar nieuwe relaties, onder meer met Bo Praet. Annelien maakte vorig jaar bekend dat ze een nieuwe romance heeft met Frederik Verfaillie.

"Ik zou het niet forceren"

Annelien heeft sinds kort ook een fel gesmaakte podcast met haar zus: 'De zussen Coorevits'. Daarin komen vaak ook kijkersvragen of gewoon spetterende onthullingen. Zo gaf iemand aan dat ze 'geen zin heeft' om haar man te pijpen. Ze vroeg zich af of dit wel normaal is?

De ex van Deschacht reageerde alvast gevat. “Er zijn toch veel vrouwen die bepaalde dingen niet willen doen en die dat dan niet doen? Die man zegt dat het geen gemis is, geloof hem op zijn woord. Ik zou het ook niet forceren. Ik heb ook een vriendin, ik zal ze maar weer Sandra noemen, die dat ook niet tof vindt. Ze wil dat echt niet doen. Die man weet dat en het is oké. Je relatie hangt daar niet van af. Het zit meer in haar hoofd, denk ik", zo stelde Annelien de vrouw gerust.

Gaat u akkoord met de mening van Annelien?

Meest recent

'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

40
40
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

180
180
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

70
70
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

52
52
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

221
221
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

148
148
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

55
55
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

448
448
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

181
181
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

140
140
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

427
427
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

207
207
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

287
287
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

416
416
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

747
747
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3670
3670
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

69
69
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

89
89
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

153
153
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

63
63
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

224
224
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

77
77
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

29
29
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

249
249

Meer sportnieuws