Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

door
Annelien Coorevits bloost:

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer van Anderlecht en de ex-Miss België gingen echter enkele jaren geleden definitief uit mekaar. Sindsdien bouwt de blondine nog meer haar eigen leven uit, daarbij horen ook 'schokkende' onthullingen.

LEES OOK: Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Gefaal/gemis

In de zomer van 2019, na een relatie van 13 jaar, besloten Deschacht en Coorevits om een einde te maken aan hun huwelijk. Het duo heeft twee kinderen samen, die ze nu opvoeden volgens co-ouderschap.

“Over die scheiding kan ik me nog steeds schuldig voelen, het voelde als falen. Ik heb mij zo vaak schuldig gevoeld ten opzichte van de kinderen. We hebben een week-om-week-regeling." Zo klonk het bij Libelle.
Deschacht zelf had al een paar nieuwe relaties, onder meer met Bo Praet. Annelien maakte vorig jaar bekend dat ze een nieuwe romance heeft met Frederik Verfaillie.

"Ik zou het niet forceren"

Annelien heeft sinds kort ook een fel gesmaakte podcast met haar zus: 'De zussen Coorevits'. Daarin komen vaak ook kijkersvragen of gewoon spetterende onthullingen. Zo gaf iemand aan dat ze 'geen zin heeft' om haar man te pijpen. Ze vroeg zich af of dit wel normaal is?

De ex van Deschacht reageerde alvast gevat. “Er zijn toch veel vrouwen die bepaalde dingen niet willen doen en die dat dan niet doen? Die man zegt dat het geen gemis is, geloof hem op zijn woord. Ik zou het ook niet forceren. Ik heb ook een vriendin, ik zal ze maar weer Sandra noemen, die dat ook niet tof vindt. Ze wil dat echt niet doen. Die man weet dat en het is oké. Je relatie hangt daar niet van af. Het zit meer in haar hoofd, denk ik", zo stelde Annelien de vrouw gerust.

Gaat u akkoord met de mening van Annelien?

Meest recent

Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

18
18
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

13
13
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

29
29
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

64
64
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

43
43
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

28
28
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

189
189
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

92
92
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

63
63
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

17
17
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

7
7
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

224
224
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

657
657
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

527
527
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

302
302
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1558
1558
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

60
60
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

202
202
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

68
68
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

372
372
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

203
203
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

320
320
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

338
338
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

185
185
Tottenham en Man Utd verwennen fans met waanzinnig slot

Manchester United is de laatste weken goed bezig. Ze hoopten namiddag in de (sub)topper tegen ...

59
59

Meer sportnieuws