Karl Vannieuwkerke zet puntjes op de i: Het Tom Waes-scenario

door
Karl Vannieuwkerke zet puntjes op de i: Het Tom Waes-scenario

Goed een week geleden maakte Tom Waes zijn comeback op de Vlaamse televisie. Karl Vannieuwkerke kreeg de 'primeur' om Waes voor het eerst sinds zijn zware ongeval in een TV-studio te krijgen. Toeval of niet?

LEES OOK: Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ongeval met gigantische gevolgen

Het ongeval van Tom Waes blijft ook enkele maanden na de feiten nog nazinderen. Onder (zware) invloed van alcohol was er een zware crash met zijn Porsche op de Antwerpse ring. Daarbij geraakte ook de bestuurder van een botsabsorbeerder gewond.

Waes zelf was even in kritieke toestand, maar lijkt wonderwel te herstellen van zijn verwondingen. Onlangs hernam hij ook zijn werk voor de fictiereeks 'Badgast'.

Het feit dat Waes onder invloed reed, zorgde voor zware kritiek bij veel van zijn 'fans'. Ook het TV-optreden bij Karl Vannieuwkerke zorgde voor enorm gemengde reacties. 

Op voorhand afgesproken script?

Bij HLN bevestigde Karl Vannieuwkerke nu alvast dat het eerder 'toeval' was dat Waes net in zijn programma mocht opdraven. Die afspraak bleek immers al lang gemaakt en had in eerste instantie niets te maken met zijn ongeval. 

Ook van een 'script' was weinig sprake. "Tom voegde er aan toe dat ik elke vraag die in me opkwam mocht stellen. Niet meer en niet minder. Tot zover het perfect voorbereide en vanuit de VRT gestuurde script”, zo verklaarde Vannieuwkerke dan weer in zijn column bij de Krant van West-Vlaanderen.

Het is nu aan de VRT om te beslissen of en wanneer bijvoorbeeld Reizen Waes terug op TV gaat komen. Op 5 mei moet Tom eerst voor de politierechter verschijnen, mogelijk volgt er hierover een communicatie in de zomermaanden.

Moet de VRT Tom Waes nog langer van het scherm houden?

Meest recent

'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

0
0
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

21
21
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

25
25
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

166
166
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

40
40
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

152
152
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

148
148
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

50
50
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

54
54
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

197
197
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

186
186
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

63
63
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

265
265
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

435
435
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

198
198
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

164
164
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

545
545
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

399
399
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

128
128
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

358
358
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

176
176

Meer sportnieuws