Viktor Verhulst ziet Sarah in drama terechtkomen: "Zo slecht..."

64 stemmen
Viktor Verhulst ziet Sarah in drama terechtkomen:

Het showbizzkoppel Viktor Verhulst-Sarah Puttemans is de laatste weken niet meer van het TV-scherm weg te slaan. De zoon van Gert was te zien in een gloednieuw programma, terwijl zijn vriendin verbaasde met enkele opvallende moves. Dat kwam Sarah echter duur te staan.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Zebra's krijgen bezoek van Verhulst

Antwerp-supporter Viktor Verhulst trok onlangs samen met Joris Hessels langs een paar 'onaantrekkelijke' vakantiebestemmingen. Zo waren onder meer Liechtenstein en... Charleroi enkele van de locaties die de twee bezochten.

Het programma 'zonder sterren' kon best wat kijkers overtuigen, toch als we de commentaren op sociale media mogen geloven. Heel wat fans schreeuwen al om een tweede seizoen.

"Ik voel me zo slecht"

De doortocht van Sarah Puttemans in het programma 'Dancing with the Stars' kon dan weer op minder goedkeuring rekenen. Sarah werd afgelopen week genadeloos weggestemd en dat kwam heel hard aan.

“Ik voel mij al twee dagen heel slecht, omdat ik het helemaal niet zag aankomen. Ik denk dat dat ook duidelijk was aan mijn reactie. Ik vond niet dat ik één van de beste kandidaten was, absoluut niet. Maar het is crazy wat zoiets met je doet", zo vertelt de vriendin van Viktor in haar eigen vlog.

Sarah bleek enorm teleurgesteld, al bleef ze wel min of meer sportief.  “Ik ben daar heel verdrietig om. Het was echt mijn droom om hieraan mee te doen. Ik hou van dansen en muziek, ik word daar gelukkig van. Ik hoopte om elke week nog te kunnen groeien en om mezelf te leren kennen op een andere manier. Ik had het liever anders gezien, maar ik gun het iedereen. Stuk voor stuk.”

Bent u fan dit soort programma's?

Meest recent

Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

1
1
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

33
33
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

17
17
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

122
122
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

43
43
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

33
33
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

84
84
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

620
620
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

65
65
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

399
399
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

37
37
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

345
345
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

292
292
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

204
204
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

769
769
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

403
403
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

274
274
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

259
259
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

103
103
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

66
66
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

255
255
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108

Meer sportnieuws