KV-trainer Fred Vanderbiest vol in de kijker gezet: "Zo gelukkig..."

door
KV-trainer Fred Vanderbiest vol in de kijker gezet:

Fred Vanderbiest had al een bepaalde cultstatus bij KV Mechelen, die is de voorbije weken nog in kracht toegenomen. De sympathieke Brusselaar nam het roer over van Besnik Hasi en doet dat met het nodige succes. Ook naast het veld straalt de KV-trainer van geluk.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Zegen voor de kleedkamer

Vanderbiest draait al een tijdje mee bij Malinwa (met één zijsprong richting RWDM), doorgaans als assistent van onder meer Wouter Vrancken, Steven Defour en recent dus nog Besnik Hasi. De ex-coach van onder meer KV Oostende wordt vooral ook omschreven als een 'zegen voor de kleedkamer'.

Nu koos Malinwa vooral voor 'stabiliteit' en dat lijkt te lonen. Vanderbiest pakte in het slot van de competitie twee cruciale zeges en met vier op zes is KV ook prima aan de Europe Play-Offs begonnen. Heeft Fred nog de ambitie om effectief ook volgend seizoen coach te zijn bij Rood-Geel? De tijd zal het uitwijzen.

Stralend op en naast het veld

Ook naast het veld vond Vanderbiest nu al geruime tijd rust en stabiliteit bij de knappe Caroline Dubin. U kan haar misschien nog kennen van een passage in het VTM-programma 'Met vier in bed'.

De blondine deelde zopas nog een paar knappe foto's van haar en Fred, de twee traden goed een half jaar geleden in het huwelijksbootje.

"6 months Miss VDB van een fantastische lieve toffe grappige man die zo vol verrassingen zit , zo gelukkig met jou/ONS", zo laat Caroline geen twijfel bestaan over de liefde tussen haar en de Malinwa-trainer.

Screenshot: Facebook Caroline Dubin

Moet KV Mechelen Vanderbiest gewoon houden als T1?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

26
26
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

2
2
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

51
51
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

90
90
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

504
504
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

116
116
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

255
255
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

360
360
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

107
107
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

243
243
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

306
306
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

60
60
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

524
524
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

431
431
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

173
173
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

481
481
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

458
458
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

381
381
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

609
609
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

231
231
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

274
274
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

311
311
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws