Tom Waes? 'Hij zakte nu wel helemaal door het ijs'

114
Tom Waes? 'Hij zakte nu wel helemaal door het ijs'

Het eerste publieke TV-optreden van Tom Waes zorgde ook in Nederland voor gemengde commentaren. Door programma's als Reizen Waes en Undercover is onze landgenoot ook bij de Noorderburen enorm bekend. Eén van de boegbeelden van de VRT kreeg het nu echter hard te verduren.

LEES OOK: "Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

Schuldebewust en breekbaar

Het TV-optreden van Tom Waes bij Karl Vannieuwkerke kon op heel wat goedkeuring rekenen. Veel 'analisten' vonden dat hij zich schuldbewust en breekbaar opstelde.

Maar uiteraard waren er ook heel wat afkeurende blikken. Gisteren brachten we al een pakkende getuigenis van een mama die haar dochter verloor in het verkeer en 'minder begrip' toonde voor de schuldbekentenis van Waes. Al hadden de twee partijen wel al een 'goed' contact.

En ook in Nederland ging een columniste nu met de voeten vooruit: Angela de Jong. Bij het Algemeen Dagblad was zij al wel eens eerder kritisch voor Waes, nu ging ze vol met de voeten vooruit.

"Enkel God kan je..."

De Jong heeft bij het AD een column en was daarin zeer kritisch voor Tom Waes. “Tom Waes zakte gisteravond definitief door het ijs op de Vlaamse tv", zo was de titel van het stuk al zeer duidelijk.

“Na zo’n ongeluk, waarbij je alleen maar God op je blote knieën kunt danken dat je niemand hebt doodgereden, ga je toch niet als eerste in een wielerprogramma zitten?”, zo laat De Jong haar ongenoegen blijken. “Ik snap heel goed dat de ouders van kinderen die slachtoffer zijn geworden van beschonken bestuurders witheet zijn. Op hem én de makers.” Verschillende van die ouders lieten onder meer bij HLN al verstaan dat ze 'not amused' waren met het TV-optreden van Waes.

Was het een juiste keuze om een wielerprogramma zijn eerste TV-optreden te maken na de crash?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

4
4
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

9
9
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

107
107
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

21
21
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

25
25
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

61
61
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

167
167
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

61
61
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

104
104
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

15
15
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

340
340
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

170
170
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

184
184
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

87
87
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

50
50
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

70
70
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

140
140
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

303
303
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66

Meer sportnieuws