Tom Waes? 'Hij zakte nu wel helemaal door het ijs'

114
Tom Waes? 'Hij zakte nu wel helemaal door het ijs'

Het eerste publieke TV-optreden van Tom Waes zorgde ook in Nederland voor gemengde commentaren. Door programma's als Reizen Waes en Undercover is onze landgenoot ook bij de Noorderburen enorm bekend. Eén van de boegbeelden van de VRT kreeg het nu echter hard te verduren.

LEES OOK: Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Schuldebewust en breekbaar

Het TV-optreden van Tom Waes bij Karl Vannieuwkerke kon op heel wat goedkeuring rekenen. Veel 'analisten' vonden dat hij zich schuldbewust en breekbaar opstelde.

Maar uiteraard waren er ook heel wat afkeurende blikken. Gisteren brachten we al een pakkende getuigenis van een mama die haar dochter verloor in het verkeer en 'minder begrip' toonde voor de schuldbekentenis van Waes. Al hadden de twee partijen wel al een 'goed' contact.

En ook in Nederland ging een columniste nu met de voeten vooruit: Angela de Jong. Bij het Algemeen Dagblad was zij al wel eens eerder kritisch voor Waes, nu ging ze vol met de voeten vooruit.

"Enkel God kan je..."

De Jong heeft bij het AD een column en was daarin zeer kritisch voor Tom Waes. “Tom Waes zakte gisteravond definitief door het ijs op de Vlaamse tv", zo was de titel van het stuk al zeer duidelijk.

“Na zo’n ongeluk, waarbij je alleen maar God op je blote knieën kunt danken dat je niemand hebt doodgereden, ga je toch niet als eerste in een wielerprogramma zitten?”, zo laat De Jong haar ongenoegen blijken. “Ik snap heel goed dat de ouders van kinderen die slachtoffer zijn geworden van beschonken bestuurders witheet zijn. Op hem én de makers.” Verschillende van die ouders lieten onder meer bij HLN al verstaan dat ze 'not amused' waren met het TV-optreden van Waes.

Was het een juiste keuze om een wielerprogramma zijn eerste TV-optreden te maken na de crash?

Meest recent

Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

5
5
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

6
6
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

6
6
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

9
9
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

23
23
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

165
165
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

52
52
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

14
14
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

60
60
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

46
46
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

118
118
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

235
235
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

86
86
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

272
272
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

123
123
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

50
50
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

79
79
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

190
190
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41

Meer sportnieuws